Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Dondurma Görmek

Rüyada dondurma görmek neye delalet eder?

Merhaba. Ben rüyamda üç çeşit dondurma gördüm ve elimde kaşıkla yiyordum, tadı hafiften değişik gibiydi ama yedim. Aynı gece ikinci rüyamda bana bir kaç çeşit pide ve ekmek arası köfte getirdi arkadaşım “abi hangisini yemek istersin” diye, bende içlerinden kıymalı ve yumurtalı yuvarlak güzel pideyi beğendim, sonra ekmeğin içi dolu köfteyi de istedim, pide ve köfteleri getiren kişi “abi bu firmada çalışalım, iş teklif ettiler” dedi, bende “olmaz, bunlar az para verir, ben kariyerli bir insanım dedim. (şu an bir iş değişikliği için kararsızlık yaşıyorum, kendi işimi yapmak istiyorum ama cesaret edemiyorum, acaba rüyam bana yol gösteriyor olabilir mi)

Name: murat711
Cinsiyetiniz: erkek
Yaşınız: 35
Medeni durumunuz: evli
Şu anki ruh haliniz: korkulu,kararsız
Subject: dondurma,kıymalı yumurtalı pide
Anahtar kelimeler: dondurmanı tadın değişmiş, köfte ekmek

Rüyada dondurma görmek neye yorulur?

Rüyada dondurma görmek sevgi ve memnuniyet duygularını simgeler, rüyayı gören kişinin sevilen bir kişi olduğunu ve kişinin bu durumdan çok memnun olduğuna yorulur. Dondurma yemek veya dondurma yediğini görmek yaşamınızda memnuniyet işaret olup, ilişkinizde sevdiğinize ve sevildiğinize delalettir. Bozuk dondurma ya da bayat, küflü dondurmalar hüzün, hayal kırıklığı ve ihanet anlamındadır.

Rüyanızın ikinci kısmı çok ilginç olup, hayatta kullanmadığınız potansiyeliniz olduğunu, zenginlik ve refahın sizi beklediğini işaret etmektedir. Rüyada pide görmek iyi bir işe başlamak ve para kazanmak olarak yorumlanır. Bakınız pide sayfası. Rüyada köfte görmek, zenginlik ve refah temsil eder. Ayrıca, kullanılmayan potansiyeli işaret etmektedir. Bakınız köfte yorumu.

İlave bilgiler:

Erimiş dondurma görmek umut ve isteklerinizin gerçekleşmeyeceği manasını taşır. Rüyada dondurma almak kişinin enerjisini doğru ve faydalı işlere yöneltmesi ve onu hedeflerine doğru yoğunlaştırması gerektiğini gösterir. Dondurma yapmak kişinin ilişkisini ve başkalarından aldığı enerjini yansımasını gösterir, bu sıralar rüyayı gören kişini ilişkisinden pozitif etkilendiğini ve iyi işler yapacağını anlatır. Rüyada dondurma satan birini yani dondurmacı görmek rüya sahibinin hislerinde olumsuz durumdan olumlu hale doğru bir değişim olduğunu gösterir, kişinin biraz gayret ile yaşamını çok daha iyi hale getirebileceğini, belki de kendini ödüllendirmesi gerektiğini ifade eder.

“Rüyada Dondurma Görmek” için 3 yanıt

rüyamda 6 yıl önce vefat eden amcam dondurma yedi ve ogluna müzik sesini kapatmasını söyledi ve bagırdı, baska bir rüyada ise koyunun postunun ve bacagının cuvalın içinde amcamın kefeninin kirli ve yırtık oldugu rüyada söylendi, görmedim ama babam öyle söyledi rüyamda

Ben 17 yaşında lise öğrencisiyim. 3 ay önce ayrıldığım erkek arkadaşımın yakın erkek arkadaşını rüyamda gördüm, çocukla çok yakın iki arkadaş olmuştuk rüyamda. normalde pek bir samimiyetimiz yok. rüyamda o çocuk ben ve sözde onu seven kız beraber dondurmacıya dondurma yemeye gittik. benim dondurmam onlarınkine göre daha çeşitliydi aramızda bunun muhabbeti geçti ardından hepimiz dağıldık. şimdiden teşekkür ederim. 17, Kadın, Bekar, Öğrenci

Meloş merhaba,
Görmüş olduğun bir gençlik rüyası olup herhangi bir mesaj vermemekte, yaşadığın olayların veya hayal dünyanın yansımalarını göstermektedir. Rüyanızda sadece dondurma konusu bir anlam taşıyabilir ve Rüyada dondurma görmek, Sevgi ve Memnuniyet duygularını simgeler. Rüyada dondurmayı yemek, yediğini görmek yaşamınızda memnuniyet işaret olup, ilişkinizde sevdiğinize ve Sevildiğinize delalettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir