Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Döner Kapı Görmek

Rüyada döner kapı görmek neye işarettir?

Rüyada dış bir alandayım, bir yere doğru yürürken, bir binanın giriş kapısına yaklaşıyorum, bu bir döner kapı ve eski mistik bir koridora açılan bir kapıya benziyor, net göremiyorum ama öyle hissettim rüyada.

Kapı önünde sütun benzeri bir sehpa, üzerinde kalın kaplı bir kitap (koyu turkuaz renginde) önümdeki adam arkası bana dönük olduğu için yüzünü görmüyorum, koridora girmeden önce kitabı alıp kaldırıyor ve “bu buradan 40 ay kalkmaz” diyor. Bunun anlamı nedir?

Takma isim : WoLCaNo
Yaşınız : 35
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Bekar
Mesleğiniz : Elektrik Mühendisi
Ruh haliniz : Karışık, belirsizlik, kötü giden iş ve özel hayat.

Rüyada döner kapı görmek yorumu

Rüyada döner kapı görmek daha önceden size sunulan fakat sizin değerlendiremediğiniz fırsatların yeniden karşınıza çıkacağı anlamına gelir. Yaşamınızın bu yeni aşamasında daha bilinçli davranıp fırsatları değerlendirmelisiniz şeklinde yorumlanır. Kapının mistik bir koridora açıldığını görmeniz hislerinize daha fazla güvenmeniz gerektiğini işaret etmektedir.

Kapı önünde gördüğünüz kitap ise kişisel gelişiminiz sürecinde edindiğiniz bilgilerin farkında olmanız, onları güçlü olmak ve yükselmek için değerlendirmeniz gerektiğini simgelerken yüzünü görmediğiniz adamın söyledikleri; bilginin önemine işaret etmekte, bilginin kıymetini bilmek gerektiğini işaret etmektedir. 40 sayısı ise temizlik, hazırlık ve büyüme konusunda yeni bir döneme girdiğinizi ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir