Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Dönerci Görmek

Rüyada dönerci neye işaret eder?

Rüyamda bir dönercideyim, yemek yiyorum, bir tanıdık görüyorum, ondan konuşuyorum önüme döndüğümde yemegimi bulamıyorum, sonra neyse deyip dışarı çıkmaya karar veriyorum, birde bakıyorum çantam yok, dışarıya çıkıp bakıyorum içeri girdigimde hesap odenen yerin yaninda bir adam cantami sakliyor, yaninda isyeri sahibide var, cantami alip disari cikiyorum.

Sonra arkamdan benim yaslarimda bir çocuk tutuyor bisiler soyluyor, sag omzuma bir bicak gibi aletle kanatiyor, sonradan bir tane daha geliyor, oda durumcuden cikiyor beni birakiyorlar, kosmama izin veriyorlar, ben kaciyorum, beni takip ediyorlar, yolda amcami goruyorum, korkudan konusamiyorum, ellerimle anlatmaya calisiyorum, sonradan eski evimize dogru kosuyorum, arkamdan baska bir cocuk kovaliyor, yakaliyor “sen onlara bicakla niye saldirdin” diyor, omzumu gorup vaz geciyor o sirada annem uyardi beni . 17 yaşında erkeğim.

Rüyada dönerci görmek neye yorulur?

Gördüğün rüya önceden yaşamış olduğun bir olayın etkisinden hala kurtulamadığını göstermekte ve zihnine yerleşmiş olan bu durumu çözmen gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe ve korkuyu sürekli yaşayacağını anlatmaktadır.

“Rüyada Dönerci Görmek” için bir yanıt

rüyamda dönerciye gidiyorum ve orada ayakta durarak erkek arkadaşımı bekliyorum. hesap ödenen yerde geçen sene ölen bir tanıdığım var oda ayakta duruyor sim siyah giyinmiş ve bana hiç bakmıyor. daha sonra arkadaşım gelmeyince oturuyorum ve dönerden bir kere ısırıyorum sonra o tanıdığıma bakıyorum oda oturmuş. sonra geç kaldığım için aceleyle çıkıyorum ama para ödemiyorum ve çantamı unuttuğum için geri dönüyorum. 19 yaşında ve bayanım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir