Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Dönme Dolaba Binmek

Rüyada dönme dolaba bindiğini görmek ne demek?

Rüyamda nişanlımla birlikte dönme dolaba biniyoruz ve hiç olmayacak şekilde birden rüzgarın sallamasıyla dönme dolaptaki diğer insanlarla çarpışmaya başlıyoruz, biri o an beni itiyor gibi oluyor ve tek başına duran uzun boylu beyaz gömlekli arkası dönük çocuğa çarpıyorum. Çocuk dengesini kaybediyor ve aşağıya düşüyor. Daha sonra bizi indiriyorlar. İndiren adamın yüzünde tebessüm oluyor ama genç kanlar içinde yerde yatıyor.

O sıra nişanlım elimden tutarak “gel gidelim, sen yapmadın ki, bizim hatamız değil” diyerek beni götürmeye çalışırken bende “ben yaptım, bu acı ile nasıl yaşarım” falan diyorum. Çocuğu tanımıyorum hiç görmediğim bir sima. Yerde kanlar içinde yatıyordu, üzerine de ceket gibi siyah bir şey örtmüşlerdi. Sevimli ayıcık, 21, Kadın, Bekar, Öğrenci, Endişeli. Sıkıntılı.

Rüyada dönme dolaba binmek yorumu

Rüyada dönme dolap görmek veya dönme dolaba binmek çember çizdiğini, bir ilerleme kaydetmeden olduğunuz yerde döndüğünüzü anlatır. Rüyanızda dönme dolapta yaşadığınız çarpışma, hayatınızda kimi yenilikler yapmadığınız ya da kendini geliştirmediğin takdirde başınızın ağrıyacağını işaret etmektedir.

“Rüyada Dönme Dolaba Binmek” için bir yanıt

Zaten işim öyle karıştı ki, nasıl edeceğimi bende bilmiyorum, yatıp kalkıp Allah’a zikretmekten başka çarem yok ama bir ışık bir yol, ben tövbe ettikten sonra bu kızı karşıma çıkardı ama ben kıymetini bilemedim, çok sıktım, bunalttım, şuan hatalarımı telafisi için zikrediyorum, onu bana bağışlaması için, zaten anne babası istemiyordu beni, ne yapacam söyleyin acımı içime gömemiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir