Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Donmuş Gölde Balık Avı Görmek

Rüyada donmuş gölde balık avlamak ne demektir?

Merhabalar 25 yaşında bekar bir bayanım. Rüyamda, soğuk bir kış günündeyiz, 2 veya 3 katlı bir evden yanımda net olarak hatırlayamadığım biriyle ( 12 yaşındaki erkek kuzenim olabilir bu kişi) dışarı çıkıyorum. Kar yağmış hava soğuk, biz sıkıca giyinmişiz o yüzden üşümüyorum. evin yanında eve göre çukurda kalan geniş boş bir alan var. ben burayı otopark gibi kullanılan bir yer olarak düşünüyorum ama dışarı çıktığımızda görüyoruz ki orada donmuş koca bir göl oluşmuş.

Şaşırıyorum en fazla yağmur kar yağdığında su birikintisi olabilir burada nereden çıktı bu göl diyorum. uzakta iki adam görüyoruz yerde bir şeylerle uğraşıyorlar, yanımdaki kişiyle birlikte yanlarına gidiyoruz, oraya ulaştığımızda bunun birisi usta diğeri çırak iki balıkçı olduklarını görüyoruz, ciddi bir şekilde çalışıyorlar, gölün donmuş yüzeyine bir delik açmışlar, yanlarındaki torbada balıklar var, torbadan çok ama çok güzel altın renkli bir balık alıp misinanın ucuna takıyorlar, sus işareti yapıyorlar sonra bize, çok kısa bir süre sonra o güzel balık halen suyun üzerindeyken çok çok iri bir balık gelip onu yutuyor, usta olan onu hiç zorlanmadan hop diye çekip sudan alıyor, onlar gururla biz hayretle bakıyoruz balığa, sonra malzemelerini toplamaya başlıyorlar, bu kadarının kendilerine yeteceğini söylüyorlar, ben de fazla derin olamayacağını düşündüğüm donmuş göle bakıp içinde daha neler var acaba diyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Ana temalar : soğuk kış günü, erkek kuzen, otopark, donmuş göl, usta balıkçı, çırak balıkçı, balıklar, altın renkli balık, balık misinası, balık avlamak, sus işareti, güzel balik. 31. 01. 2010 / 23:10 tarihinde gönderilmiş

Rüyada donmuş gölde balık avı görmek neye yorumlanır?

Rüyada balık görmek, balık tutmak, balık yemek, balıkla oynamak daima iyiye yorumlanır, çok güzel rüyalardır. Rüyada balık görmek en iyi rüyalar arasında birincidir. Balık daima kısmet, servet, bolluk, helal kazanç, sağlık, mutluluk demektir. Rüyasında balık tuttuğunu gören kimse yakın zamanda toplu para alır. Çok sayıda balık tuttuğunu görmek büyük servet anlamına gelir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada balık görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Donmuş Gölde Balık Avı Görmek” için 3 yanıt

Selamlar Rüyada görüyorum ki up uzun bir ırmak qibı yerdir ama köprü yok geçmeye birde bakıyorum bir sürü iri iri donmuş halde balıklar köprü olmuş ve bende hızla oradan keçiyorun. Bu sey 2 kez tekrarlanıyor 2ci sinde yengem çoçugunu bana veriyor ve yine ayni şekilde koşuyorun. Yana dönünce qörüyorumki ne çok köprü var hemside balıklar. Yorumunuzu bekliyorum şimdiden .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir