Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Dönüşüm Görmek

Rüyada dönüşüm neye işarettir?

Rüyamda arkadaşımın köpeğe dönüştüğünü gördüm. İstihare rüyamda koca bir sınıftaydım, kapıdan girdim sağ tarafta en yakın arkadaşlarım vardı ve bana çok yakın davranıyorlardı. Solumda ise gerçek hayatta hiç aramızda bir tartışma geçmemesine rağmen pek yakın olmadıklarım vardı ve bana kıskanç bir şekilde bakıyorlardı.

Sonra seslerden dolayı uyandım ama tekrar uyuduğumda eski erkek arkadaşımı gördüm, koşuyorduk, sonra bana ters yöne doğru koşmam gerektiğini söyledi, biz ters yöne koşarken beni tekrar yanına çağırdı. Bizim evdeydik ben perdenin arkasından dışarı bakıyordum, erkek arkadaşımı bir köpek ısırdı ve o da köpeğe dönüştü, sonra ben beyaz bir arabaya en yakın arkadaşımla birlikte bindim ,çok kısa bir süre geri gidip geri ileri doğru hızla ilerledim, zaten sonradan uyanmışım. Yorumlarsanız çok memnun olurum teşekkürler şimdiden.

Rüyada dönüşüm görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada dönüşüm görmek genel olarak rutin düzenden çıkma, kişisel gelişim, değişim anlamlarını simgeler. Rüyada dönüşüm geçirmek, dönüşüm geçirdiğini görmek, Derin bir anlayışa sahip olmayı ifade eder. Rüyada dönüşmek, rüyada başka bir insana dönüşmek çok değerli bir rüyadır, görene değerli bilgiler verir. Burada önemli olan nokta dönüşülen kişi ya da hayvanın özelliklerini iyi anlamaktır. Örneğin başarılı, ünlü bir basketbolcuya dönüştüğünü görmek bilinç altındaki daha uzun boylu olmak ya da çok başarılı, ünlü biri olmak arzusunu işaret ederken, rüyada baykuşa dönüşmek zihninizin derinliklerinde olan bilge kişi olmak, daha çok bilmek arzusunun yansımasıdır.

Rüyada hayvana dönüşmek, bir hayvana dönüştüğünü görmek, oldukça sık görülen bir rüyadır ancak nedense insanlar bu rüyadan kimseye söz etmek istemezler. Halbuki önemli bir rüyadır ve rüyada dönüştüğünüzü gördüğünüz hayvanın karakteristik özelliklerine olan özleminizi simgeler ya da o özelliklerle kendinizi özdeş gördüğünü ifade eder. Mesela rüya kuşa dönüştüğünü, kuş gibi havada uçtuğunuzu görme, daha fazla özgürlük hayalinizi simgelerken, aslana dönüşmek daha güçlü olmak arzunuzu temsil eder.

Rüyada bir hayvanın başka bir hayvana dönüştüğünü görmek, gören kişinin iç dünyası hakkında bilgiler verir. Kişini ruh dünyasında görülen ilk hayvanın karakteristik özelliklerinden dönüşülen hayvanın özelliklerine doğru bir eğilim simgeler.

Rüyada yaratığa dönüşmek, sorumluktan kaçmak, gerçeği ret etmek manası taşır.

Rüyada başkalaşıma uğramak, başkalaşım geçirmek, başkalaşım geçirdiğini görmek Kişisel hayatınızda gerçekleşecek ani ve hızlı değişiklikleri gösterir. Bu rüya yaşamın iki farklı yönüne dikkat çekmek için yardımcı olur. Rüyada başkalaşıma uğramış birini görmek yeni bir duruma uyum sağlamak için yaşamınızda kimi değişiklikler yapmanız gerektiğini işaret eder.

“Rüyada Dönüşüm Görmek” için 10 yanıt

Hava kararmıştı altı veya 7 çocuk bisiklet sürüyordu, çocukları uzaktan izliyordum, çocuklar aniden yere düşmeye başladılar ve siyah renkte köpek olarak kalktılar, yanıma dogru geldiler, baya korkmuştum ama bana zarar vermediler sadece baktılar. 22, Erkek, bekar, ögrenci.

Mustafa selam, gördüğün rüya şu anda senin dostun yada arkadaşın olmayan ( belkide sana öfke duyan, kıskanan tada düşmanlık besleyen) 6 ya da 7 kişinin senin desteğine muhtaç olduklarını ve senin desteğin ya da yardımından sonra onların sana dost olacaklarını temsil etmektedir.

Selamün aleyküm hocam rüyamda karanlık bir sokakta sanırım rüyada tanıdık bir yerde iki kız kardeşimle beraberken yerde acı içinde inleyen bir insan görüyordum ve aniden bir kurda dönüşüyordu ama takatsiz ve yaralı gibiydi kardeşlerim kurdun kolundan tutup evimize çıkarıyordu ve benim kucağımdada bir bebek (kız) vardı ama tanımıyordum, sonrasını hatırlamıyorum.18,kadın,bekar,öğrenci

Merhaba ben genç bir bayanım , Bir yakınım benim bebeğe dönüştüğümu rüyada görmüş sizce ne yorumu vardır?

Rüyamda saçlarım simsiyahti normalde kizil renkte saçımın arkasında minik minik sarılı bir şeyler olduğunu fark ediyorum, annemden yardım isteyince yeni oluşmuş bir yılan yavrusu olduğu görüyoruz, sonrasında bunu durduramıyoruz saçlarım her gün yılana dönüşmeye başlıyor, sonra bir hocaya falan gittik, bana büyü yapıldığını söyledi rüyamda, çok korkunçtu anlam veremedim yorumlarınız sevinirim.

Selamün aleyküm rüyamda düğünüm oluyordu ama düğün anına kadar evleneceğim kişiyi görmemiştim düğün günü evleneceğim insanı gördüm birden ağlamak istedim sonra kendimi tuttum ağlamamak için o kişi gelip elimi tutuyordu bir akraba fotoğraf çektirmek istedi birden damat kayboldu çağırdığımdaysa katlığını çıkarmıştı ondan katlığını giymesini istedim gidip giydi yine el ele yürüyordu tam sandalyeye oturacakken adam küçük çocuga dönüşüyor bende kendi içimle konuşuyorum bu nasıl öyle oluyo diye

Merhaba hocAm benım kaynım cezaevinde, ben onu hastanede goruyorum ellerı kelepcelı yanında polisler vaR sarılıcam cok ozledım dıye bı anda cocuga donusuyor yuzu mosmor zayıflamış aglıyorum bu ruyamı yorumlarmısınız lutfensımdıden aLLah razı olsun dıleklerınız kabul olsun ınsallah

Rüyamda erkek kardeşimle sohbet ediyorum.ayaktayız.birden kardeşim abime dönüştü.abim terleyıp heyecanlandı kekelemeye basladı.ben sakin olmasını soyleyıp onu bekledim

Emine merhaba, rüyanın önemli unsuru kardeşini görmüş olmandır ki bu duygusallık ve davranışları simgeler, onunla sevecen, koruyuculuk, vs ilişkinizi simgeler. Kardeşinizle olan ilişkinizde ailenizin rolü veya ait olma duygusunu ifade edebilir. Erkek kardeşi görmek aynı zamanda baskı ve ruhsal sorunları ifade eder. Kardeşinin abine dönüşmesi ise genel anlamda yaşamın sıradan düzeninden çıkmak, kişisel gelişim, değişim ifadesi olabilir. Bunlar kardeşin için söylenebilir. Büyük ihtimalle kardeşin değişmek, büyümek, gelişmek istiyor olabilir. 

Rüyada sevdiğinle sözlendiğini görmek söz yüzüğünün parmağına bol gelmesi ve sözlendiğin sevgilinin başka yabancı birine dönüştüğünü görmek ne anlama gelir yorumlarmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir