Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Dördüz Görmek

Rüyada dördüz görmek ne demek?

Merhaba, ben şuan hamileyim, rüyamda dördüz bebeklerim oluyor ama ikisi ölüyor, ikisi kalıyor. Bunları emzirmeye çalışıyorum ama sütümün fışkırdığını görüyorum, yorumlarsanız sevinirim. Mehtap.

Rüyada dördüz görmek yorumu

Rüyada dördüz bebek görmekMehtap merhaba, hamile bayanlar, hamilelik sırasında, hamileliğin değişik dönemlerinde farklı yoğunlukta rüyalar görürler. Lütfen hamile sayfasını okuyunuz.

Rüyada dördüz bebek, dördüz çocuk, dördüzler görmek bütünlük gösterir, gerçekten istediğiniz şeylerin yakında gerçekleşeceğini gösterir. Dinginlik ve huzur işaret edip kaos ve sorunların bir süre sonra geçeceğini belirtir.

Rüyada bebeğinin öldüğünü görmek özel yaşamınızda ya da ev hayatınızda kimi şeylerin eksikliğini hissettiğinizi veya yolunda gitmediğini gösterir. Bakınız bebek rüya tabiri.

“Rüyada Dördüz Görmek” için 2 yanıt

ben şuan hamileyim rüyamda dördüz bebeklerim oluyo ama ikisi ölüyo ikisi kalıyo emzirmeye çalışıyorum ama sütümün fışkırdığını görüyorum yorumlarsanız sevinirim

rüyamda evli olmamama rağmen dördüzlerim oluyor 3 kız biri erkek güzel kıyafet giydirilmişlerdi 2 tanesini gözleri yeşildi berrak yeşil acaba ne anlama geliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir