Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada dosya görmek

Rüyada dosya görmek neye delalet eder?

Rüyamda dün gece sürekli tartıştığımız kız arkadaşımı elinde bir dosya ile yanıma gelirken gördüm.Benden ayrılacağını düşünerek çok korkuyordum. Yan yana oturmuş her zamanki gibi nedeninin hatırlamadığım ama önemsiz olduğunu bildiğim bir konu hakkında tartışıyorduk. Daha sonrasında ben evime gidiyordum. Yolda yürürken yanıma gelen bir yaşlı adam saati sordu, bende saati söylediğimde yaşlı adam “vakit çok geç olmadan hemen gitmelisin” dedi. Bende “efendim, anlamadım” dedim, o da “sağ ol evlat” dedi ve uzaklaşarak gitti. Sonra eve geldim, kız arkadaşım ile tartışmaya devam ediyorduk. Sonra ben bir anda bir bunalıma girdiğimi hatırlıyorum. Bir uçurumun kıyısında oturuyorum ve o anda o yaşlı adam yine geldi, tekrar saatin kaç olduğunu sordu. Ben ona daha önce söylediğim saati tekrar söyleyince şaşırıyordum. Adam tekrardan “evladım, vakit geç olmadan gitmen gerekli” dedi ve yataktan korkuyla uyandım. Bu ne anlama geliyor, teşekkür ediyorum sizlere.

Rüyada dosya görmek yorumu

Rüyada dosya görmekAkif merhaba, rüyada kız arkadaşını görmek onunla uyanık yaşamınızda ilişkiyi ve onun hakkında neler hissettiğiniz konusunda ipuçları verir. Rüyada kız arkadaş ile tartıştığını görmek öz-değer ve gerçek içsel değerleri kabul etmekte zorlandığınızı, onun kimi yönlerini içinize sindiremediğinizi işaret eder. Elindeki dosya yaşadığın onu kaybetme korkusunun gerçek nedeni hakkında bilgi vermekte ve asıl nedenin yaşadığın diğer problemlerin huzurunu bozmuş olmasından kaynaklandığını göstermektedir, çünkü;

Rüyada dosya görmek kişinin endişelerini temsil eder ve dosyalar günlük yaşamınızdaki kimi olumsuz olayların size bir endişe kaynağı olduğunu işaret eder. Rüyada dosya dolabı görmek rüyayı gören kişiye gerçekleri ve bilgileri düzgün bir şekilde tutması, onları iyi muhafaza etmesi gerektiğini hatırlatır. Dosya dolabı alternatif olarak hayatınızda gereksiz ayrıntı ve eski anıları kafanızdan atmanızı işaret edebilir. Kilitli dosya dolabı başkalarının bilmesini istemediğiniz kimi şeylerin açığa çıkmasından, duyulmasından endişe ettiğinizi ifade eder.

Çok ilginç bir şekilde rüyanın devamında gelişen olaylarda hep korkuların, kaygılarını işaret etmekte, bir şey için geç kaldığını düşündüğünü ve bu durumun seni büyük bir strese soktuğunu, biraz daha sakin olmak gerektiğini ifade etmektedir.

“Rüyada dosya görmek” için bir yanıt

Bir okuldayım ve bende dahi herkes sınava hazırlanıyor. Tanıdığım ve tanımadığım insanlarda var. Bende sınıfta ki herkese dua ediyordum. “Ne duanız var ise ALLAH tez zaman da ve hayırlısıyla kabul etsin. Allah yar ve yardımcınız olsun. Diyordum. Çok şaşırdılar daha önce ki sınavda niye dua etmedi de şimdiki sınavda ediyor . Cennet adında arkadaşımın üç tane kızı varmış. Yerde 2 tane çok küçük siyah renkte zar gibi taş buluyorum. Birini küçük kıza diğerini kendime alıyorum. Uğur getirsin diye. Sonra duvarın kenarında açık turuncu şeffaf kapaklı bir dosya buluyorum. İçinde kağıtlar ve yaprak desenli tutacaklar tutuyor. Ben bunu alayım dosya hazırlarken örnek olur diyorum. Yorumlarınız için çok teşekkür ederim iyi günler. 34, Kadın, Bekar, Çalışmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir