Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Döviz Bürosu Görmek

Rüyada döviz bürosu görmek neye işarettir?

Rüyanızın başlığı : rüyada döviz bürosu soygunu.

Ruyanın detayı : rüyayı eşim gördü, rüyasında yengesi ona birkaç dolar veriyor ve eşim dolarları bozdurmaya gidiyor ama dövizci kapalı. Döviz bürosu önünde bir müddet bekliyor. Sonra birileri gelip büroyu açıyor, eşim seviniyor “iyi ki hemen geldiler” diye, içeri girmek istiyor ama adamlar eşimi içeri sokmuyor. O sırada döviz bürosu alarmı çalmaya başlıyor, biraz önce büroyu açan adamlar ellerinde torbalarla dışarı çıkıp kaçmaya başlıyor, o sırada polisler geliyor. Meğer döviz bürosunu açan adamlar soyguncu imiş ve orayı soymuşlar. Eşimin bu rüyası ne anlama geliyor? saygılar.

Rüyada döviz bürosu görmek yorumu

Rüyada döviz bürosu görmek rüyayı gören kişinin şu anda gerçek yaşamda bazı maddi kaygılar, finansal endişeler içinde olduğunu temsil eder. Bakınız rüyada döviz görmek rüya tabiri sayfası.

Rüyada soygun görmek rüya sahibinin tanıdığı birinin bir mal kaybı veya hırsızlık haberini alacağına delalet eder. Rüyada soyguncu görmek kişinin çevresinde kötü niyetli birinin bulunduğuna işaret ederken aynı zamanda birini iyice tanımadan, hakkında bilgi toplamadan, insanın hal ve hareketlerine bakmadan, karakterini iyice analiz etmeden o kişiye fazla güvenmemek, özellikle de sırrını paylaşmamak gerektiğine rivayet edilir.

“Rüyada Döviz Bürosu Görmek” için 3 yanıt

Ruyamda bir pasaport cantasi icinde bayaca kalin deste halinde sanki utulenmis daha dogrusu sanki daha yeni basilmis gicir gicir 100 eurolar vardi ve ben burdan para sayip borcumu odedigimi gordum fakat bunu disarida bir yerde yapiyordum esimde bana ne yapiyorsun böyle ulu ortada para sayilir mi diye kiziyordu ne anlami var acaba

Rüyada döviz ofisi görmek nedir?
Rüyamda elimde bayağı bir dolar vardı ve bir bozdurmak için bir döviz ofisi aradım, bulamayınca bunları yolda gördüğüm kişilere birer birer dağıtıyordum bu ne anlama geliyor

Serkan merhaba. Rüyada döviz alış satışı yapılan yer, döviz bürosu, dövizci görmek maddi konularda danışabileceğiniz, bilgisine güvenebileceğiniz birilerine gereksinim duyduğunuzu ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir