Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Dövme Görmek

Rüyada dövme görmek neye işaret eder?

Rüyamda eski sevgilimle birlikte oluyorduk, o sırada kasığında bir dövme olduğunu fark ettim, dövme kalp şeklinde iki ucunda ok var, eski sevgilimin annesinin adı bir de Ceren ismi yazıyordu, sonra birde dorlion yazıyordu ( netten baktım yaşadığım şehirde bu isimde bir apart varmış).

O an biz ayrıyken başka biriyle çıkmış,onu hissettim, ona sordum oda bir arkadaşım diyerek geçiştirdi, çok etkilendim bu rüyadan teşekkürler.

Rüyada dövme görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada dövme görmek görülen dövmedeki ifade ile açıklanır ve dövmeyi gördüğünüz kişi ile olan ilişkinizde gözden geçirmeniz bazı şeyler olduğunu belirtir, karşındaki kişinin bir takım şeyleri size anlatamadığını gösterir. Dövme yaptırmak bireysellik temsil eder, kalabalığın içinde ayakta kalmak arzunuzu ve mümkünse ilk fırsata dışarı çıkma isteğini simgeler. Rüyada benzersiz dövme görmek kimsede olmayan bir dövme farklılık, farklı görünme arzunuzu simgeler.

Rüyada dövme sanatçısı görmek etrafınızdaki egzotik tatları ve garip deneyimleri merak ettiğinizi gösterir. Dövmeci, dövme ustası, tattooist terimleri de aynı anlamdadır. Rüyada dövme yapmak, dövmeci, dövme sanatçısı olduğunu görmek kimlik arayışınızı gösterir, kim olduğunuzu henüz tanıyamadığınızı ifade eder.

“Rüyada Dövme Görmek” için 2 yanıt

Arkadaşım muzaffer kılıcı dövme yaptırmak istiyordu, bende yaptır demistim. Rüyamda o arkadasımı görüyorum uzun kollu bir tsort giymisti ama hafiften renkler gözüküyordu, bende “dövmeni mi yaptırdın” dedim “evet” dedi, kolunu actı böyle rengarenk bir kılıc ama kılıcın bası var sonu yok, sonra diger kolunu gösterdi oda rengarenk baska bir dövme vardı, iki kolunu da dövme ile kaplamıştı, rengarenk olmuş kollarına bakarken inanamıyordum, cok güzel gözüküyordu. Rüyamı yorumlarsanız cok mutlu edersiniz beni teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir