Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Dövmede Giza Yazısı Görmek

Rüyada dövmede giza yazısı görmek neye işaret eder?

Benim eski nişanlım şu an evli, bir arkadaşımla evlenmiş ama bende evliyim ve rüyamda arkadaşımla evli olan nişanlımla konuşmaya çalışıyorum, “neden böyle yaptın” diye.

Eski nişanlımın üstünde krem rengi bir kazak benzeri bir elbise var ve ben o arkadaşımla konuşuyorum, benim eski nişanlım diye bak diyorum ben onu hala seviyorum hatta bak onun isminin baş harfi ile kendi ismimin baş harflerini koluma dövme yaptırdım oda bana diyor ki bak bende yaptırdım ve bana kolunu sıyırıp dövmeyi gösteriyor eski nişanlımın ismi ile birlikte GİZA yazıyor ve bunun anlamının da sonsuza kadar benimsin demek olduğunu söylüyor ve bende de normalde dövme var ve bende canım annem yazıyor ama rüyamda ismimizin baş harflerini gördüm yeşildi yazılar.

Rüyada eski nişanlıyı görmek nasıl yorumlanır?

Rüya yorumu talep sayfasında artık eski sevgiliyi görmek, eski arkadaşı görmek, eski nişanlı, sevgili, arkadaş görmek rüya tabiri başvurusu kabul etmeyeceğimizi yazmış olmamıza karşın rüyanızın ilginçliği nedeniyle yayınlıyoruz. Rüyada görülen isim ve yazılar özel ve önemli anlamlar taşıyabilirler. GİZA kelimesinin sizin için bir anlamı olup olmadığını iyice araştırmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir