Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Down Sendromlu Bebek Görmek

Rüyada down sendromlu bebek görmek ne demektir?

Merhabalar, rüyamda bir yatakta, beyaz tenli, sarışın, renkli gözlü, hafif gülümseyen, kız mı erkek mi olduğunu bilmediğim. Ama rüyamda bile tahmin ettiğim kız çocuğuydu. Konuşmaya çalışıyordum. Kim olduğunu bilmediğim kişi bana down sendromlu olduğunu söyleyince üzüldüm biraz. Rüyamın anlamı ne acaba. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada down sendromlu bebek görmek neye yorulur?

Merhaba Hatice. Rüyada bebek görmek masumiyet, cana yakınlığı ve yeni başlangıçları belirtir. kız bebek içinizdeki incinebilir, temiz kalpliliğinizi, çaresizliğinizi, erkek bebek bozulmamış temiz ahlakınızı gösterir. Rüyada bebekler sizin kendi içinizde gizli kalmış değerlerinizin ve potansiyelinizin farkında olduğunuzu gösterir.

Rüyada hasta bebek görmek hayatınızda başlamayı düşündüğünüz yeni projeye ya da planladığınız yeni adımı engelleyen kimi sorunlar olduğunu ve bu durumun sizde karamsarlık yarattığını işaret eder. Bebeğin down sendromlu olması ise sahip olduğun gelişmiş yeteneklerini faydalı alanlarda kullanmadığın takdirde bunun aleyhine döneceğini, bu yeteneklerinin sana zarar vereceğini anlatmaktadır. Çünkü;

Rüyada down sendromlu birini görmek rüyayı gören kişinin diğer insanlardan farklı ve gelişmiş yetenekleri olduğunu gösterir, kişinin bunların farkına varması ve bu yetenekleri sevdiklerinin yararına kullanması gerektiğine işaret eder. Down sendromlu olduğunu görmek ise kişinin bir sorun ya da sıkıntı karşısında kendini yeteri kadar güçlü görmediğini ancak aslında bu sorunu çözecek güç ve olanaklara fazlasıyla sahip olduğunu gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Down Sendromlu Bebek Görmek” için 8 yanıt

Rüyada özürlü bebek görmek
Bu rüyayı bir arkadaşım görmüş ve bana anlattı. Başka birinin rüyasında özürlü bir bebek sahibi olduğumu görmüşler. Rüyada özürlü bebek sahibi olmak neye işaret eder?

Gülten
Rüyalar görene göre yorumlanmalıdır, bu nedenle sizinle ilgili bir mesaj vermemektedir.

Rüyada down sendromlu bebek neye işarettir
Rüyamda down sendromlu bebek gördüm, iş yerimde bir arkadaşım var evli, sağlık sorunu olmadığı halde bebeği olmuyor. Sanırım ona üzüldüğüm için rüyamda gördüm. Rüyamda o arkadaşım eşiyle birlikte aralarında down sendromlu erkek bir bebekle gördüm ve şimdi arkadaşıma rüyayı anlattım ve onun en çok korktuğu şey olduğu söyledi ve daha çok üzüldü.
Bu rüyayı yorumlar mısınız? aklımı karıştıyor. Rüyada down sendromlu bebek görmek neye yorulur.
Kimden: befa
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:21
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:üzgün
Anahtar kelimeler: down sendromlu bebek.

Her rüyanın mesaj vermesini beklemek hatalı olur. Bilindiği gibi sadece değerli rüyalar yorumlanır.
Rüyada çocuk görmek Umut, Özlem, Masumiyet, Saflık, Mücadele, Geçmiş yaşam, Kısmet anlamlarını simgeler.
Hasta bir çocuk görmek, kendi çocuğunuzun çok sağlıklı olacağı anlamına gelir.

Ruyamda eski sevgilim yeni sevgili yaptım senden 2 kat daha güzel diyor. Sonra fotoğrafini gosteriyor ve o sevgilim dedigi kardesi çıkıyor. Ama kardeşi down sendromlu ve bi kac çeşit hastaligi var. Kucagima gln geliyor. Sonra dans etmeye basliyorlar.

Merhaba, rüyamda disarida otururken bir anne ve çocugu geliyor çocuk down sendromlu annenin elinde kitap içinde alfabe yaziyor ogretir misin diyor seve seve diyorum gozleri falan doluyor oturtuyorum karsima cocugu bakiyorum alfabe c’den başliyor geri kalan harfleri ve siralamayi hatirlamiyorum

rüyamda Babam ve kız kardeşim 5 aylık (kiz) bebeğimi ağzına kadar dolu olan leğen in içinde yıkıyorlar. bir anda bebeğinin cirpindiginj görüyorum yüzü suyun içinde. hemen koşup babamın elinden alıyorum kızımı bi bakıyorum yüzü yaramı desem cizikmi tam olarak hatırlamıyorum ve downsendromlu olmuştu. rüya beni çok etkiledi…. ne anlama geliyor ?

Rüyamda 3 tane ayrı zamanlarda bebeğim oluyordu 2 tanesi kız 1 tanesi erkek kız olanlardan biri down sendiromlu oluyordu ve down sendiromlu olanın yanına gidip kollarımı açıyordum bna sımsıkı sarılıyordu sonra ayağına başımı koyup inanılmaz şekiilde ağlıyordum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir