Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Down Sendromlu Çocuk Görmek

Rüyada down sendromlu çocuk görmek neye delalet eder?

İyi günler, rüyamda düğün salonuna gitmişim. Lavaboya gidiyorum orada bir tane down sendromlu bir çocuk peşime takılıyor. Bende babasını bulup çocuğu peşimden almasını söylüyorum. Babası da çocuğun annesi olmadığından böyle davrandığını söylüyor.

Sonra bu çocuğun babasının işi çıkıyor. Çocuğu bırakacak yer bulamıyor. Bende çocuğu yanıma alıyorum “ben bakarım” diyorum. Sonra nereye gidersem gideyim çocuğu yanımda götürüyorum. İlginiz için teşekkürler.

Rüyada down sendromlu çocuk görmek nasıl yorumlanır?

Düğüne gitmek, düğünde olduğunu görmek rüya sahibinin hayatının değişmek üzere olduğunu işaret eder. Yaşamında bir yönün bittiğini ancak başka bir bölümünün başlamak üzere olduğunu ifade eder. Aynı zamanda üzüntülü kimi duyguları, bağlılık ile ilgili korku belirtisini işaret eder. Rüyada lavabo görmek duygularınızı temsil eder ve duyguların kontrolünü nasıl yapacağınızı bilmeniz gerektiğini anlatır.

Rüyada çocuk görmek umut, özlem, masumiyet, saflık, mücadele, geçmiş yaşam, kısmet anlamlarını simgeler.  Hasta bir çocuk görmek kişinin umut ve özlemlerinde olumsuz bir durumu işaret eder. Rüyada down sendromlu çocuk görmek rüya sahibinin diğer kişilerden farklı ve gelişmiş yönleri olduğunu işaret ederken aynı zamanda kişinin bu yeteneklerinin farkına varması ve bu özelliklerini ailesinin yararı için kullanması gerektiğine delalet eder. Down sendromlu olmak ise kişinin bir sorun ya da sıkıntı karşısında kendini yeteri kadar güçlü görmediğini ancak aslında bu sorunu çözecek güç ve olanaklara fazlasıyla sahip olduğunu gösterir.

“Rüyada Down Sendromlu Çocuk Görmek” için 10 yanıt

Benim de arkadaşım rüyasında işyerinde masa başında kucağımda dolgun bir çocuk görmüş. Ancak kalkmaya yakın çocuğun sanki down sendromlu olduğunu hatırlıyor, net değil ama.

Benle mi alakası var bu rüyanın yoksa arkadaşımla mı?

Rüyamda down sendromlu sarisin bir kiz cocuguna ellerimle ve mutlulukla yemek yedirdim o da cok mutlu gozukuyordu bi yorum yapar misiniz tesekkurler.

Rüyada yaralı bir yavru köpeğine su getirdim suyu önüne bıraktım ve sonra su içerken fark ettim yani kız çocuğunu su içerken gördüm down sendromlu bir kız çocuğu içtiği suyu gidip 4 5 adım geri gidip tükürdü sonra yine eğildi bende suyu kafasına döktüm su dökerken kafasına elimle karıştırdım saçı daha temiz olsun diye bu rüyanın anlamı nedir şimdiden teşekkürler

rüyamda sevgilimim evde kalıyorum çıkıyorum disariya evin asagina doğru yürüyorum ordan bi ev var iki katlı sanırım birinci katinda hatta penceresinde demirlik vardı down sendorumlu çocuk çıktı evden takıldı pesime ben kaçıyorum o geliyor arkamdan diyorum ki ona ben senden büyüğüm falan diyorum yine geliyor arkamdan ağaç olan yerden geçtim boş bi arsadan tokat attim oda üzüldü boynunu büktü benden döndüm arkama baktım oda bana baktı üzgün şekilde sonra tekrar geldi arkamdan nie geliosun dedim oda bana sen bana baktin dedi bende açtım kollarimi kucagima atladı başka gitcegim yere götürdüm
Ne anlama geliyor bu acaba ?

Ruyamda down sendromlu bir erkek beni tokatlayarak dövüyordu. Bu ne demek? Lutfen anlamını yazin.

Ben evli degilim ama ruyamda down sendromlu bir bebegi emziriyordum. Cocugun benim olmadigini biliyordum. Sütüm falanda yoktu. Ama cocuk birakmadan emziriyordum. Ne anlama geliyor acaba cok merak ettim

İyi günler, benim rüyamda yürüyüş yolunda yürüyüş yapan sıra halinde çocuklar geçiyordu, bir grup çocuklar ise otizmli çocuklardı, bende yanımdaki insanlara daha iyi alkışlayan bunlar için diyorum sonra bu otizmli çocuklar ortadan kayboluyor bende peşlerinden onları aramaya gidiyorum ufak calilik tarzında ormanda bana bakıp gülüyorlardı, sonra ortadan kayıp oldular.

Ruyamda bosanacagim esimle barisiyorum kizimda onda onuda goruyorum ama hasta olmus down sendromlulara benziyor bu kiz niye boyle olmus diyorum daha iki bucuk yasinda uzuluyorum sonra bana anne diye sariliyor.

Rüyamda yatağında uzanıyorum teyzenin küçük oğlu down sendromu yanıma geldiğini gördüm ama ona kızmıştım neden kızdığımı hatırlamıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir