Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Dramatik Olay Görmek

Rüyada dramatik olay neye delalet eder?

Rüyamda cami olmayan bir ibadethane gördüm, merakla orayı geziyorum, orada ibadet edenleri gördüm, onların din görevlisi “sende bize katıl” dedi, oradaki ibadet edenleri bekleterek benim katılmamı bekliyordu fakat ben katılmadım ve ellerimi kaldırarak dua hareketinde bulundum. Sonra merdivenlerden inerken oğlumun yanımda olduğunu gördüm ve giderken oğlumun terliklerinin biri büyük biri küçük olduğunu gördüm. Arkasından terliğinin eşini buldu, oradaki ibadet edenler oğluma para vermeye başladılar, pek çok Türk parası, etrafta çok para vardı, bir miktar oğluma aldırdım, sonra merdivenden inerken oğlum düştü ve ağzından kan gelerek öldü ve ben çok kahrolmuş bir şekilde “allahumme şallı ala seyyidina Muhammedin veala ali Muhammet” dedim ve öyle uyandım. Evliyim işçiyim yaş 40.

Rüyada dramatik olay yorumu

Muharrem merhaba, Allah kimseye böyle dramatik olay yaşatmasın tüm çocuklarımızı bizlere bağışlasın. Görmüş olduğun rüya acı ve endişe verici ama önemli olan onun manasını iyi anlamaktadır. Gördüğün rüya bir ibadethane geçiyor ve içinde hem ibadet ve dua etmek, hem para hem de oğlunun öldüğünü görmek olayları geçiyor ki bunların genel anlamda manası senin şu anda gerçek hayatında büyük ihtimalle maddi kaygılardan kaynaklanan sebeplerle bir umutsuzluk yaşadığını ve bunun senin bir manevi sıkıntıya soktuğunu anlatmakta, kendini güçsüz hissetmene yol açtığını anlatmaktadır. Bir büyüğün olarak dua, sabır ve gayretle bunları aşacağını söylüyorum.

Rüyada ibadethane görmek hangi dinden olursa olsun kişinin kendini emniyette hissetmek istediğini, bu yönde kaygıları olduğunu temsil eder. Bir ibadethanede ibadet etmek veya ibadet edenleri görmek konusunda detaylı bilgi rüyada ibadethane görmek rüya tabiri sayfasında yer almaktadır. Orada ibadet eden insanlar ise aslında senin inancı güçlü bazı kimseler ile karşılaşacağına ve onlardan alacağın manevi güç ile sıkıntılarından kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada dramatik bir şey görmek sizin anksiyete içinde olduğunuzu gösterirken, büyük bir stres yığını altında kalmış durumda sıkıntı çektiğinizi gösterirken dramatik durum içinde olduğunu görmek eski tanıdıklar ile ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmeniz gerektiğini belirtir. Bu rüyanın dramatik olayı oğlunun öldüğünü görmektir. Rüyada oğlunun öldüğünü görmek sayfasında anlatıldığı gibi oğlunun düşerek ağzından kan gelmesi ve ölmesi aslında gerçek hayatta çok sevdiğiniz bir şey hakkında duygu ve düşüncelerinizde değişikler olduğunu, yaşam kalitenizde negatif gelişmeler olmaya başladığını düşündüğünüzü simgeler. Böyle bir rüya görüldüğünde bu düşünceleri oluşturan faktörleri derhal gözden geçirip, tedbir almak gereklidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir