Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Dua Ettiğini Görmek

Rüyada dua etmek neye işaret eder?

Merhabalar, ben çok rüya gören birisiyim ve rüyalarım genelde bilinçaltı ve günlük hayat dışında görüyorum. Geçenlerde üste üste bir gece rüyamda bir toplum içerisinde Allaha dua ediyor, sonra kendimden geçiyordum “allah allah” diyerek. Yine yeni yapılmış bir barajın üzerinde duruyorum ve “kapaklar açılacak” deniliyor ve ben suyun geleceği yere inerek suyun bana doğru geldiğini ve suda yüzdüğümü gördüm.

Bir başka rüyamda da bir yerden geçiyorum ve yolun bir tarafında düğün var diğer tarafında cenaze mevlüt okunuyor. Son olarak bugün rüyamda yeşillikler arasında bir keklik yakalıyorum ve ayakları yaralı olduğu için yaralarını sarıyorum. Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler. sarca tarafından 14.03.2013 / 14:22 tarihinde gönderilmiş

Rüyada dua ettiğini görmek nasıl yorumlanır?

Merhaba. Bu kısa, öz fakat değerli rüyaları gönderdiğiniz için teşekkür ederim. Mesajınızda “rüyamda bir toplum içerisinde Allaha dua ediyor, sonra kendimden geçiyordum “Allah Allah” diyerek. Yine yeni yapılmış bir barajın üzerinde duruyorum ve “kapaklar açılacak” deniliyor ve ben suyun geleceği yere inerek suyun bana doğru geldiğini ve suda yüzdüğümü gördüm.”

Rüyada dua etmek , dua ettiğini görmek saygı, samimiyet ve alçak gönüllülük anlamına gelir. Daha yüksek bir kaynaktan yardım aradığınızı, yardım ve desteğe ihtiyacınız olduğunu simgeler.

Rüyada baraj görmek Bastırılmış duyguları veya bu duyguların serbest bırakılmasını arzu ettiğinizi işaret eder. Rüyada baraj patlaması görmek öfke kontrolü konusunda kendinizi çaresiz hissetiğinizi gösterir.

“bir yerden geçiyorum ve yolun bir tarafında düğün var diğer tarafında cenaze mevlüt okunuyor.”
Rüyada Düğün görmek Güçlü sevgi bağları, İnanç, Korku, Evlilik, İlişki anlamlarını simgeler.
Rüyada cenaze görmek gerçek yaşamda değişimi ifade eder.
Rüyada mevlit görmek paylaşım, paylaşımın önemine işaret eder.

“bugün rüyamda yeşillikler arasında bir keklik yakalıyorum ve ayakları yaralı olduğu için yaralarını sarıyorum.”
Rüyada keklik görmek sosyal ilişkilerde pasifliği işaret eder. Rüyada keklik yakalamak çevrenizdeki insanların saygısını kazanmak anlamına gelir.

“Rüyada Dua Ettiğini Görmek” için 2 yanıt

Rüyada dağda dua etmek
Rüyamda yüksek bir dağın tepesinde ellerimi açmış dua ediyordum ve kendimi dışarıdan görüyordum, yüzüme yoğun bir şekilde güneş vuruyordu. Rüyada dağda dua ettiğini görmek neye işarettir? şimdiden teşekkürler.
Kimden: ege
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:17
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: üzgün ve umutlu
Anahtar kelimeler: dua güneş dağ

Gördüğün rüya çok hayırlı şeyleri işaret etmekte, büyük emekler vererek yaptığınız çalışmalar ve güçlü manevi yönünüz, dualarınızla içinizi ısıtacak, önünüzü aydınlatacak çok güzel gelişmeler yaşayacağınızı müjdelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir