Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Dua Okuyan Kedi Görmek

Rüyada dua okuyan kedi neye işaret eder?

Merhaba, rüyamda son zamanlarda evime alıştırdığım 2 sokak kedisi dualar okuyordu. (Kediler bal renginde, yavru, çizgileri var. Bkz. Garfield ) Rüyamı yorumlarsanız çok memnun olurum . (Gerçekten çor korkunç bir rüyaydı, anlamını çok merak ediyorum! Şimdiden çok çok teşekkürler . İyi Günler. 22 Mayıs 2012, 19:43

Rüyada dua okuyan kedi görmek neye yorulur?

Merhaba, öncelikle rüyanızın hiçte korkunç olmadığını belirtmek istiyorum.
İnsanlar, hayvanlar, bitkiler ve tüm kainat Allah’ın yarattığı şeylerdir. Onların yaradana inanması, ibadet etmesi gayet doğaldır ve hayvanlarda hiç ikiyüzlülük yoktur.

Gerçek yaşamda bir kediye, bir köpeğe bir damla içecek su, bir parça yiyecek verdiğinizde lütfen gözlerinin içine bakın. Teşekkür ve minneti göreceksiniz. Rüyanızda geçen kedilerin dua okuması, aslında yaptığınız iyiliğin Allah katında ne kadar beğeni ve sevap kazandığınızı göstermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Dua Okuyan Kedi Görmek” için 5 yanıt

Rüyamda dua eden ufak kediler gördüm , kedi kucağıma geldi ve dua etmeye başladı elleri semadaydı , bir şeyler okuyordu fakat ben duymuyordum sadece içimden amin demek geliyordu. ardından bir kaç kediyide öle dua ederken gördüm , bulunduğumuz ortam nurani bir ortamdı köprü vardı diğer kedi oradan geçip gelmişti ..
Lütfen yorum yapın , düşüncelerinizi almak istiyorum sizce ne ifade ediyor bu rüya ?

Merheba. Ben rüyamda kedimizin etrafımda dolanarak bi kaç defa HZ Ömeri terk etme dediyinin gördüm. Bunu yorumlamak mümkünmü. lütfen.

Rüyamda orta yaşlarda bir adamın dört beş tane kedinin balta ile ön ve arka ayaklarını kestiğini gördüm. Kara kedi ayakları kesildikten sonra tam olarak çıkaramıyorum ama ya kelime-i şahadet getiriyordu ya da dua ediyordu. Rüyamı yorumlarsanız çok memnun olurum.

Evimde kedi besliyorum, bir gece rüyamda kedinin bana nas suresi okuduğunu gördüm “ben şeytanım, sana dua ediyorum” tarzında konuşuyordu, bende yasin okumaya çalışıyordum, rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir