Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Dua Yazılı Kağıt Görmek

Rüyada dua yazılı kağıt görmek neye delalet eder?

Benim eşim ailesine karsı çok kötü davranıyor ve sürekli tartışıyor. Son tartismalarında eşim kapıyı vurup evden çıktı ve o gece eve gelmedi. Ben o gece aglayip Allahıma dua ettim bana yardım etsin diye ve o gece rüya gördüm.

Rüyamda kaynanam bana elinde dua yazılı bir kağıt verdi ve “bunu suya koyup eşine içir” dedi. Bende “eşim bunu içmez” dedim. Kaynanam gözlerimin içine bakıp “eşine domuz büyüsü yapmışlar ve ben bunu başka türlü bozamam” dedi, “günahtır” dedi. Şimdi soruyorum bu bir tesadüf mü. Ben daha önce böyle bir büyünün var olduğunu bilmiyordum.

Rüyada dua yazılı kağıt görmek nasıl yorumlanır?

Merhaba,

Rüyadan anladığım kadarıyla siz rüyanızda gördüğünüz bir olayın gerçek yaşamda olduğunu ve rüyanın onu haber verdiğini düşünüyorsunuz veya inanmak istiyorsunuz. Fakat bu yanlış bir yaklaşım. Her rüyanın kesin mesaj ya da bir şeyi haber verdiğini beklememek lazımdır.

Rüyada dua görmek her zaman iyidir ve saygı, samimiyet ve alçak gönüllülük anlamına gelir. Daha yüksek bir kaynaktan yardım aradığınızı, yardım ve desteğe ihtiyacınız olduğunu simgeler.

Rüyada kağıt görmek isteklerinizin gerçeklesecegine yorumlanır,

Rüyada büyü bozmak, büyü bozduğunu görmek, büyü çözmek, büyü çözdüğünü görmek, büyüden kurtulmak, büyüden kurtulduğunu görmek uzun vadede sabit, düzenli, güvenli bir kazanç arzunuz olduğunu simgeler. Bu rüya, rüyayı göreni motive eden ilginç bir rüyadır.

“Rüyada Dua Yazılı Kağıt Görmek” için bir yanıt

Rüyamda sınıf gibi bir yerde bulunuyorum.Bulunduğum yerde birkaç tanıdık arkadaşım var.Sonra herkese dua yazan bir kağıt ile dua kartları veriyorlardı.Bana gelince kartlar bitiyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir