Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Dublör Görmek

Rüyada dublör görmek neye çıkar?

Geçen Cuma gecesi bu rüyayı gördüm ve gördükten sonrada korkuyla uykudan uyandım. Rüyamda arkadaşlarımla sahilde dolaşıyoruz, sonra ileride birisi birden bağırmaya başlıyor, ne oluyor diye oraya koşuyoruz, bağıran çocuk “Tarkan denizde boğuluyor, ölüyor” diye anlatıyor, gerçekten de denize bakınca Tarkan denizde gece karanlığında batıp çıkıyor, “Allah Allah, Tarkan’ın bu saatte Büyükçekmece denizinde ne işi var”diyorum.

Arkadaşlarımdan biri Tarkan’a “yardım edelim mi? sen yapıyorsun” diyor. Tarkan zannettiğimiz kişi “ben Tarkan değilim, ben Tarkan’ın dublörüyüm, denizde tek başıma yüzmek istedim, bir şeyim yok” diyor. Şaşkınlıkla birbirimize bakakalıyoruz? Bunu neye yormalı.

Rüyada dublör görmek yorumu

Kübra selam, görmüş olduğun rüya temel olarak senin gerçek hayatında daha fazla ilgi çekmek istediğini, beğenilmeye veya saygı duyulmaya ihtiyaç duyduğunu anlatmaktadır. Rüyada Tarkan’ı görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında bir iç gözlem yapmak zamanı geldiğini ifade eder, daha fazla tecrübe kazanmak için dışa açılmak gerektiğini anlatır. Ancak sonrada anlaşıyor ki rüyada gördüğünüz kişi Tarkan değil, onun dublörü olduğunu söyleyen kişi.

Rüyada dublör görmek rüya sahibinin her soruna hemen bir çözüm bulabilen, pratik yönü güçlü biri olduğunuza işaret eder, hayatta meseleleri her zaman kolayca çözeceğini belirtir. Rüyada dublör olmak veya dublör olduğunu ya da dublörlük yaptığını görmek sizin hile ve yalan gibi yüzeysel yollardan başarılı olmayı denemek yerine, hak ve adalete uygun başarıları hedeflemeniz gerektiğini işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir