Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Dudak Görmek

Rüyada dudak görmek neye işaret eder?

Rüyamda eski sevgilimin en yakın arkadaşı bizim eve gelmişti ve bana bir şeyler anlatıyordu. Sonra bir anda bana yaklaştı ve dudağımdan öptü yakınlaşmak istedi. Bundan rahatsızlık duymadım ama yanlış olduğunun bilincinde olduğum için onu ittim ve “ne yapıyorsun” dedim, oda bana “aferin sınavı geçtin” dedi.

Sonra eski sevgilimi çağırdı, eski sevgilim barışmak için gelmişti ve gülerek yanıma geldi . Bende “biraz bekler misin bir işim var” deyip arkadaşlarımın yanına gidiyordum, onunda bir anda morali bozuluyordu. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Rüyada dudak görmek neye yorulur?

Rüyada dudak görmek şehvet, aşk, romantizm anlamlarını simgeler.

Rüyada dudaktan öpmek veya öpüşmek, aşkla, flörtle ve izdivaçla ilgili mesajlar verir. Dudaktan öpüşmek, sevdiği kimseyi ağzından öptüğünü görmek eline geçecek paraya, yanağından öpmek kazanacağı paraya işarettir.

Mavi dudak, dudakların mavi olduğunu görmek kan dolaşımı rahatsızlığına işarettir. Siyah dudaklar görmek sessizliğe bürünmeye, belli bir durum hakkında suskun kalmayı ifade eder. Kırmızı dudak görmek şehvetli bir aşk yaşamayı ifade eder. Kalın dudak mutluluk, hoşlandığınız kişi ile duygularınızın aynı olduğuna, ince dudak gördüyseniz güçlü bir kişiliğinizin olduğu zorlukların üstesinden geleceğinize işarettir.

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Dudak Görmek” için 3 yanıt

rüyamda çeneme kadar alt dudagım ucuklamıştı, onunla ugrasırken bırılerıyle bır yere gıdıyoruz, yolda nışanlımın amcasıyla karsılasıyorum, benı bu halımle görmesın dıye ondan saklanmaya calısıyorum, ama kacacak yer yok, göz göze gelıyoruz, o bir şeyler söylemek istıyor ama vazgecıyor, sadece yanındakılere “bır araba lazım, onu bana gönderın” deyıp gıdıyor, bana kızmıs bır halı vardı..
Tuhaf görmüstüm onu, sonra eve döndügümde nışanlım olan taraf nişan esyalarımı bıze göndererek nişanı bozduklarını söylüyor, ben “böyle bir seye nişanlım izin vermez” diyorum ve telefondan ona ulasmaya calısıyorum ama ulasamıyorum.

Rüyada dudaktan kıl çekmek
Rüyada dudaktan kalın kıl çekmek neye işaret eder, lütfen açıklar mısınız?
berdet, 46, Erkek, Evli, Çalışıyor, korku endişe

Rüyada Dudak görmek Şehvet, Seks, Aşk, Romantizm anlamlarını simgeler.
Rüyada dudakta kıl görmek helal olmayan bir ilişkiye işaret eder.
Rüyada dudaktan kıl çekmek ise bu ilişkini sebep olduğu bir pişmanlık ya da onu bitirme isteğine işaret eder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir