Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Dudaklar

Rüyada dudaklar neye işarettir?

Ben ruyamda erkek bir kuzenimin beni lavaboda dudaklarimdan opmeye basladigini gordum once bende istedim ama beni opmeye basladiginda agir olman gerektigini dusumdum bu yuzden o beni optum ama ben dudaklarimi oynatmadim ve uyandim sizce ne anlama geliyor?

Rüyada dudaklar görmek neye yorulur?

Rüyada dudaklar duygusallık, aşk ve romantizm simgesidir. Rüyada dudaklarınızı mavi renkte görmek kan dolaşımı hastalıklarını gösterebilir. Rüyada birini dudaktan öpmek, birisinin dudağını öpmek, aşkla, flörtle ve izdivaçla ilgili mesajlar verir. Dudaktan öpüşmek, sevdiği kimseyi ağzından öptüğünü görmek eline geçecek paraya, yanağından öpmek kazanacağı paraya işarettir.

“Rüyada Dudaklar” için 2 yanıt

Dudaktan su damlaması
Merhabalar. 21 yaşındayım, öğrenciyim. Rüyamda dudağım su dolmuştu ve damla damla damlıyordu. Peçete koydum. Onu tamamen ıslatacak kadar fazlaydı.

Meltem selam, Rüyada dudak görmek şehvet, aşk, romantizm anlamlarını simgeler. Bakınız dudak rüya tabiri sayfası. Su hayat demektir, yaşamın en temel bileşenidir. Dudağının su ile dolması ve damla damla su akması aşk yaşamında büyük mutluluklar yaşamaya delalettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir