Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Dudakta Ur Görmek

Rüyada dudağında ur görmek ne demek?

Rüyamda dudağımdan bir büyük et parçasının çıktığını görüyorum. Şekli şemali bir dile veya bir böbreğe benziyor. Ben korkuyorum, hemen bir laboratuvara koşup test yapılsın diye veriyorum. Çok tedirgin oluyorum acaba bir ur mu? kanser mi oldum? diye düşünüyorum. Bu arada kardeşim sandviç yapıp urun yarısını yemiş. Bende çok üzülüyorum. Bunun manası nedir?

Rüya temaları: dudakta et parçası, dudaklarını, dil, böbrek, test yaptırmak, kanser testi, sandviç yapmak, sandviç yemek.

Rüyada dudakta ur görmek yorumu

Rüyanız maalesef bazı sorunları işaret etmektedir. Ancak üzülmeyin sonuç güzel olacaktır.

Rüyada vücudunun herhangi bir yerinde ur çıktığını görmek; var olan dertlerinize yenilerinin ekleneceğine işarettir. Kardeşinizin uru yemesi ise bu dertlerinizden aileniz, yakınlarınız veya arkadaşlarınızın desteği ile kısa zamanda kurtulacağınızı ifade etmektedir.

“Rüyada Dudakta Ur Görmek” için bir yanıt

Rüyada dudak okumak
Merhaba. Ben 18 yaşında, üniversite öğrencisiyim. Yaklaşık 1 buçuk yıl önce bir ayrılık yaşadım. Rüyamda ayrılık yaşadığım insanı gördüm. Onunla birlikteliğimiz lisedeydi sanırım o yüzden lise gibi bir yer gördüm. Rüyamda ayrılıp tekrar barışmışız, birlikte oturuyoruz sonra bana seninle oturmak istemiyorum derste diyor yer değiştiyoruz ama buna ben çok bozuluyorum o yüzden biraz tartışıyoruz. Sınıfın kapısının önüne çıkıyor rüyamda gördüğüm eski sevgilim, kapının bir kısmı cam olduğu için söylediği şeyleri dudaklarını okuyarak anlıyorum. Söylediği şey, zaten bir türlü mutlu olamadık hep bir sıkıntı oluyor. Bunu üstüne yanına gidiyorum diyorum ki madem mutlu değiliz yeni barıştık o zaman neden barıştık, o da hayır senle alakalı değil benim kişisel sorunlarımdan dolayı mutlu olamadık gibi şeyler diyor tartışma büyüyor ve madem mutlu olamıyorsun o zaman bitsin tamamen diyip tuvalete gidiyorum ağlayarak ve hatta yalın ayak. Yanıma bir kız arkadaşım geliyor olayın ne olduğunu soruyor ona anlatıyorum o sıra tuvaletin kapısının önünde de eski sevgilim dinliyor bizi, sonra ben çıkıyorum bakıyorum o da ağlıyor ben de diyorum ayrılmak istemiyor muydun zaten neden üzülüyorsun ki, sonra ağlayarak sınıfa geri dönüyorum, arkamda da eski sevgilim ağlıyor. Gördüğüm rüya böyleydi. Yani sonuç olarak uzun bir süre önce birlikteliğimizi noktaladığımız eski sevgilimle rüyada barışmış ve sonra gelişen olaylara birlikte ben ayrılmıştım. Rüyada eski sevgiliyi terk etmek adına bir rüya yorumu bulamadığım için size danışmak istedim. Şimdiden yorumunuz için teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir