Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada düdük görmek

Rüyada düdük neye delalet eder?

Gördüğümüz rüyalar yaklaşık 2 ay önce kaybettiğimiz dedemle ilgili. Ben dedemi hafif yağan bir kar altında yürürken ve çocukları severken gördüm. Başkaları da çocukları severken gördüğünü söylemişti daha önce. Bunlar iyi manalar taşıyor gibi geldi. Bir kere ”ben çok iyiyim ama şurada bir sızı var, o olmasa daha iyi” diyerek sağ tarafından boynuna, kulağına yakın bir yere dokunmuş. Ama asıl merak ettiğimiz şey ise dedemin eşinin gördüğü rüya.

Dedem kendisiyle konuşmuş ve ona 12 mezar yeri ve 12 adet düdük almasını söylemiş. Sonra dedem “çocukları çok özledim, görüp geri gideceğim” demiş. Babaannem de “sana kızmazlar mı, sana sual sormadılar mı” demiş. Dedem ise “ben kimseyi görmedim, bana kimse sual sormadı” demiş ve babaannemin sağ yanağından öpmüş.

Dedem iyi bir insandı, umuyorum ki orada da iyi bir muamele görüyordur. Bu söylediklerimi yorumlarsanız, çok mutlu oluruz. Teşekkürler.

Rüyada düdük görmek yorumu

Mert selam, öncelikle sevgili dedeniz için Yüce Allah’tan rahmet sizlere sabırlar diliyorum. yazdıklarınıza göre dedeniz gerçekten çok iyi biri imiş, mekanı cennet olur inşallah. Bilindiği gibi sevdiği, değer verdiği kişiyi kaybeden insanlar kaybettikleri sevdiklerini uzun süre, sık sık rüyalarında görürler ancak bu rüyalar bir mesaj vermekten ziyade kaybetmenin acısını, onların yokluğuna alışamamanın zorluğunu yansıtırlar. Zamanla bu rüyalar seyrek görülmeye başlanır ve anlam kazanmaya başlar. İlk rüyanız bu kapsamda değerlendirilmelidir.

Ancak dedenin eşinin gördüğü rüya ki bu çok değerli anlam taşıyor gibi: 12 sayısı, mezar yeri ve düdük, gerçekten ilginç.

Rüyada on iki sayısı manevi gücü ve ilahi mükemmelliği işaret eder. Ayrıca devir ve tekrarlamayı temsil eder.

Rüyada mezar yeri görmek rüyayı gören kişi için içe kapanmaya veya geriye gidişe işaret eder. Bu rüya aynı zamanda rüyayı gören kişinin geçmişe veya geçmişteki bazı şeylere derin bir özlem duyduğuna yorulur.

Rüyada düdük görmek bir uyarı anlamını taşır. Sizin hemen üzerine odaklanmanız gereken bir tehlike içinde olduğunuzu işaret eder. Düdük sesi duymak bir ölüm haberi almaya işaret olabilir. Rüyada düdük çalmak veya düdük öttürmek rüyayı gören kişinin kendini ifade edemediğini, istek veya sorunlarını anlatmakta müşkülat yaşadığını ifade ederken düdük çaldığını görmek bazı yorumculara yaklaşan bir tehlikeyi hissetmek işareti olarak ifade edilmektedir. Düdük çalan birini görmek gerçek yaşamda size sesini duyurmak isteyen birinin varlığını simgeler. Rüyada düdük bulmak olaylara veya gelişmelere karşı bira daha duyarlı, daha hassas olmanız gerektiğini anlatır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir