Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Düğün Akşamı Damadın Ölüm Haberini Almak

Rüyada düğün akşamı damadın ölüm haberini almak ne demektir?

Rüyamda düğün akşamı damadın ölüm haberini alıyoruz. Rüyamda bir düğüne gidiyorum, akşam düğün eğlencesi yapılıyor bir süre sonra eğlence bitiminde ölüm haberi alıyoruz, damadın trafik kazası sonucu öldüğünü söylüyorlar, gelin gelinlik üzerinde ağlıyor, herkes ağlamaya başlıyor, rüyamı yorumlar mısınız. Sermin’in rüyası.

Rüyanın unsurları: düğün, düğüne gitmek, düğün eğlencesi, trafik kazası, damadın ölümü, ölüm haberi, gelin, gelinlik, ağlayan gelin. 15 Eylül 2012 23:22

Rüyada düğün akşamı damadın ölüm haberini almak yorumu

Sermin merhaba, gördüğünüz rüya, hemen hemen tüm genç kızların gördüğü, sıradan bir gençlik rüyasıdır. Evlilik, evlenmek, düğün, gelin, gelinlik, düğün töreni gibi konuları aklından geçiren kişiler uykularında bu konularla ilgili rüyalar görürler.

Mesela rüyanızda geçen unsurların sizi ilgilendiren hiç bir tarafı yok, düğünün kime ait olduğu belli değil, kişileri tanımıyorsunuz. Hoşça kalın. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlilik görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Düğün Akşamı Damadın Ölüm Haberini Almak” için 2 yanıt

ruyamda ben gelinlik giyidim yeniden evleniyormusum kocamlan ve bu beyaz gelinligin icinde cok mutlu ve cok guzelmisim ne anlama geldiyini bilmiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir