Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Düğün Alayı Görmek

Rüyada düğün alayı neye delalettir?

Rüyamda eski sevgilim evlenmek üzere düğün alayı ile beraber kalabalık bir şekilde benim evin önüne geliyor, herkesin içinde beni düğününe davet ediyor, sanki evlenmek istemiyormuş beni unutamamış gibi üzgün bir şekilde. 32, Kadın, Evli, Çalışıyor.

Rüyada düğün alayı görmek yorumu

Rüyada eski sevgilinin evlendiğini ama mutsuz olduğunu görmek rüyayı görenin içinde bulunduğu depresyon ya da iç sıkıntısını gösterir, geçmişi bırakıp yaşamının geleceğini iyi planlaması ve sorumluluklarına sahip çıkması gerektiğine tabir edilir. Bakınız eski sevgili rüya analizi sayfası.

Düğün alayı görmek rüyayı gören kişi için ailesinin büyümesine ve fertlerin sayısının artmasına, çalışan biri için işinde sürekli kar etmesine, kişinin mutlu bir ihtiyarlık geçirmesine işaret eder. Rüyada bir düğün alayına katıldığını görmek rüya sahibinin yaşamında sevindirici olaylar meydana geleceğini, rızkının bol olacağını ve ömründe hiç yokluk görmeyeceğini işaret eder.

“Rüyada Düğün Alayı Görmek” için 2 yanıt

Selam. Rüyamda sevdiğim çocukla düğünümüz varmış. İkimiz de çok mutluyuz. Fakat düğünümüze onun tarafından hiç kimse katılmamış. Sadece benim tarafım düğündekiler. Yine bir rüyamda da onunla evliymişsim çok mutluyuz çok bağlıyız birbirimize fakat yalnız başımıza yaşıyoruz, kimsemiz yokmuş. Ama kimseye de ihtiyaç duymuyoruz. Yeşillik alanı olan önünde bir küçük evde yaşıyormuşuz. Bu iki rüyamın yorumu nedir. Şimdiden teşekkürler.Yaş:19 bekar öğrenci.

Gül selam, gördüğün rüya uyanık hayatında önemli bir ilerleme içinde olduğunu ifade ederken aynı zamanda bu gelişime bağlı olarak hayata bakış açında önemli değişiklikler olacağını göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir