Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Düğün Çekimi Yapmak

Rüyada düğün çekimi yapmak neye çıkar?

22 yaşındayım, çalışıyorum, mutluyum, bir erkek arkadaşım var ama normal bir arkadaşım. Rüyamda bu arkadaşımı eşim olarak gördüm, düğün çekimi yapıyorduk. Ellerimi tutmuş bana uzun uzun bakıyordu, sonra çok alakasız ama ben uyumuşum, oda benim üstümü örtmüş, bana uzun uzun bakıyordu. boynundan öptüğünde maalesef ki uyanmıştım. Rüyamın anlamını merak ediyorum, karmaşık bir rüya, içinden çıkamadım.

Rüyada düğün çekimi yapmak tabiri

Kübra merhaba, görmüş olduğun rüyanın ana teması evlendiğini görmendir ve bu konuda çok geniş açıklama rüyada evlilik görmek sayfasında yer almaktadır. Aynı şeyleri yeniden yazıp bilgi kirliliğine yol açmamak için sayfayı okumanı rica ediyorum.

Rüyanın dikkat çeken bir diğer unsuru ise rüyada düğün çekimi yapılmasıdır. Rüyada çekim yapmak veya film ya da video çektiğini görmek çevrenizdekileri sevk ve idare yahut bir sorun karşısında nasıl bir davranışta bulunmanız gerektiğine emin olmadığınızı, rol arayışı içinde olduğunuzu temsil eder. Düğün çekimi yapmak ise rüyayı gören kişinin evlilik hakkında bazı endişeleri olduğunu veya karşı cinsle iletişimde bazı sıkıntılar yaşadığını temsil eder.

Rüyanın sonunda gelişen olaylar ise hayatında gerçekleşecek bazı güzel gelişmeler sonucu (seni sevecek, anlayacak, iyi biri ile karşılaştığında) bu korku, endişe veya sıkıntılardan kurtulup aradığın sevgi, şefkat, huzur ve mutluluğu yakalayacağını anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir