Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Düğün Davetiyesi Görmek

Rüyada düğün davetiyesi görmek ne demektir?

Rüyamda kendi düğünüm varmıs ve düğün davetiyemı gördüm ama evleneceğim kişi gerçek hayatta uzun zamandır hiç görüşmediğim bir arkadaşımın su anda hala evli olduğu eşi ve rüyamda onun eşi olduğunu da bılıyorum ve kendı kendıme “ben bu adamla nıye evlenıyorum, bu adam benim arkadaşımla evlenmişti” dıyorum.

Düğün davetıyemız falan her şey hazır, hatta düğün davetiyelerini bize gönderen kişi onun eşi, sayısı az ben “nıye bunlar az” dıyorum, davetıye krem rekli üzerınde kırmızı çizgiler var, isimlerimiz yazılı, sonra o kişiyle benim çalıstıgım işyerinin bahcesınde oturuyoruz, ben onun yanağından öpüyorum ama onu öptüğüm için çok rahatsız oluyorum, tam da o sırada bana ıkı tane çiçek geliyor, birisi kırmızı güllerden oluşuyor çok güzel ve ben “bunları sen mi bana yolladın” dıyorum, çiçeklere bakarak “hayır ben göndermedım” dıyor.

Ben de cıceklerı elıme alıp uzerınde kıme ait olduğunu anlatan bir şey var mı diye bakıyorum, hatta ben su an gerçek hayatımdaki erkek arkadasımdan rüyamda ayrılmısım ama yine de acaba ondan mı dıyorum, eğer ondan geldıyse düğünden hemen vazgeçicekmişim ama güllerde hiç bir yazı yoktu, kimden geldiği belli değildi ve ben ondan değilse diye çok üzüldüm ne yapacağımı bilemedim, hatta ben babamı gerçek hayatta kaybettım ama rüyamda sağdı ve düğün için hazırlıklar yapıyordu.

Görmüş olduğum rüyaya yorumunuz için şimdiden çok teşekkür ederim ( su an da bir yıllık erkek arkadaşımla ayrılmak üzereyım, kendısının bir takım sıkıntıları var, ben elımden geldıgınce ona yardım etmeye calıstım ve yanında oldum, o da bunu bılıyor ama sorunlarımız hala bitmedı ve şu an kı ruh halım de pek ıyı sayılmaz, sıkıntıların geçmesini ve tekrar eski güzel günlerimize dönebılmek için beklıyorum, çünkü hiçbir sıkıntımız yoktu, çok güzel giden bir ilişkiydi ama ben su an acaba bir oyunun içindemiyim diye de düşünmeye başladım ama yıne de duzelırse diye sustum ve beklıyorum bu arada 28 yasında bayanım devlet memuruyum)

Rüyada düğün davetiyesi görmek neye yorulur?

Rüyanız üç açıdan ele alınabilir.

Birincisi, mesajınız alt kısımlarında yazdığınız bilgiler ışığında, uyanık yaşamda kafanızı çok taktığınız bir konunun uykunuzda ki yansıması olup bir anlam taşımadığı söylenebilir.

İkincisi, yine gerçek yaşamınızda kafanızı çok taktığınız bir konunun çözümü için beyninizin çalışmasının sonucu ortaya çıkan senaryolar olup, buradan bir yoruma gidilebilir ve bunu çözmek size kalır. “ben su an acaba bir oyunun içinde miyim diye de düşünmeye başladım” yazmışınız, bu cümleyi açın ve sakin kafa ile ne demek istediğinizi araştırın. Ben bu açıklamaya ağırlık veriyorum.

Üçüncü olarak ( ben buna katılmıyorum) rüyanız anlam taşıyan, değerli bir rüya olarak ele alınırsa unsurlar; evlenmek, düğün hazırlığı, rahmetli babayı görmek olarak düşünülürse;

Rüyada evlenmek bağlılık, uyum veya geçiş anlamına gelir. Rüyada evlenmek, evlendiğini, evlilik yaptığını, evli olduğunu görmek gerçek yaşamınızda önemli bir gelişimsel aşama geçiriyor olduğunuzu simgeler. Evlilik rüyaları hemen hemen tüm bekar kızların, bayanların mutlaka gördüğü en yaygın popüler rüyalardan biridir.

Rüyada davetiye görmek gerçek yaşamdaki insan ilişkileri ve görüşme, bir araya gelme konularını temsil eder.

Rüyada ölmüş babayı görmek babanızdan aldığınız, sizi özel kılan değerleri simgelerken, vefat etmiş babayı görmek aynı zamanda sahip olduğunuz özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi ve özlediğinizi ifade eder.

Rüyada kırmızı gül görmek aşk, tutku, arzu, kadınlık, birlik, bir araya gelme isteği ve romantizm simgeler. Rüyada gül almak, birinden gül aldığını görmek, gülü veren kişi ve gülün rengi, durumuyla birlikte değerlendirilir. Genel olarak aşağıdaki açıklama geçerlidir. Rüyada eşinden gül aldığını görmek, sevgiliden, arkadaşından gül almak bir şeylere yeniden başlama, bir araya gelme ya da barışma istediğini, paylaşma arzusunu gösterir. Yabancı birinden gül almak duygusal açıdan yalnızlık hissi taşıdığınızı, önem verilmek, beğenilmek arzusunu gösterir. Evli, nişanlı ya da sevgilisi olan birinin bu kişiler dışında birinden gül alması, ilişkisinde bir mutsuzluk yaşadığını gösterir.

“Rüyada Düğün Davetiyesi Görmek” için 3 yanıt

Merhaba, istihareye yatmıştım, eski sevgilimle ilgiliydi, sanırım istihare konusu bir arada olabilecek miyiz? ya da evlenecek mi nişanlısı ile? idi.
Rüyamda nişanlısı ile gelinlik üstü dikiyorlardı. Çok güzel deniz kıyısında hafif rüzgar vardı. Denize hazırlanan kahvaltılık tabaklar iniyordu, çok muhteşemdi. Derken eski sevgilimin annesi bana davetiye verdi, davetiye numarası 75 idi. Ailesi beni istemiyordu. 34, Kadın, Bekar, Çalışıyor

Merhaba suede,
Rüyanızın bir mesaj verdiğini düşünmüyorum. Lütfen rüyada eski sevgili analizi sayfasını inceleyin, Eski sevgilinin evlendiğini görmek bölümü ilginizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir