Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Düğün Evi Görmek

Rüyada düğün evi neye delalettir?

Rüyada düğün evi görmekRüyamda Bakırköy’de çocukluğumun geçtiği mahalledeyim, o zamanlar sık sık gittiğimiz bir düğün evi vardı, onu yıkmışlar ve çok modern bir düğün evi yapmışlar, onun önündeyim. Eski mahallede bakkalın üzerinde oturan bir ahbabımız vardı, onların iki tane oğlu vardı, onları büyümüş halleriyle görüyorum. Yanımda kız kardeşim var. Kardeşimle geçmiş hakkında konuşuyoruz “burası şöyle değişmiş böyle değişmiş, şu olmuş bu olmuş” gibi.

Sonra Bakırköy sahile gidiyoruz, bir çay bahçesinde oturuyoruz, benim sırtım denize dönük karşımda kardeşim oturuyor. Bir anda çay bahçesine bir siyah araba ile teftişe çıkan bir grup insan geliyor “ne oluyor burada” diye denetim yapıyorlar. Adamlar dört kişi, kafalarında fötr şapka üzerinde uzun pardesu  var. Masadaki kuru yemişlerden izinsiz alıyorlar. Adamlarla tartışmaya giriyorum daha sonra gidiyorlar. 27, kadın, bekar, muhasebe.

Rüyada düğün evi görmek yorumu

Değerli arkadaşım, rüyanız tipik bir eskiye özlem rüyası olup geçmişte yaşadığınız güzel ve huzurlu günlere olan hasretinizi yansıtmaktadır.

Rüyada düğün evi görmek rüyayı gören kişinin yaşamında yeni bir sayfa açılacağını işaret eder. Bu yeni bir fikir, yeni bir düşünme yöntemi ya da yeni bir ilişki anlamında olabilir. Rüyada düğün evine gitmek veya düğün evinde olmak kişinin güncel yaşamında bir değişim arefesinde olduğuna rivayet eder, rüya sahibinin yaşamında bir şeyin sonlanacağını ve onun yerine bir yenisinin başlayacağına delalet eder.

Rüyada sahile gitmek rüya sahibinin mantığı ve duyguları arasında bir denge kurmak istediğini, yaşamının gerçekçi ve hayalperest kısımları arasında bir muhasebe yaptığını temsil eder. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise günlük hayatta her türden insanla karşılaşmanın mümkün olduğunu ve hakkını aramayı bilmek, kendini savunmak için güçlü olmak gerektiğini temsil etmektedir.

“Rüyada Düğün Evi Görmek” için bir yanıt

Bir ay kadar önce rüyada ağabeyimle dolmuşta yan yana oturuyoruz, abim bileğime mavi kalın çok güzel bir bileklik takıyor. Ben çok seviyorum. Abim elimi tutarak sevgi dolu gülüyor. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir