Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Düğün Görmek

Rüyada düğün görmek neye işarettir?

Ben rüyada düğün gördüm, kendi düğünümü. İyi günler kolay gelsin. Ben rüyamda kendi düğünümü görüyorum, eşimi görüyorum, oda benim sınıf arkadaşım ama aramızda duygusal bir bağ yok.

Benim sevgilim var ama onu göremiyorum. Düğün bozuluyor, bu sınıf arkadaşım eşim ölüyor, daha doğrusu öldürülüyor. Birde rüyada benim saçlarım 4 numara kesilmiş ve sakallarım hala yerinde idi. 2 günden beri üst üste aynı rüyayı görüyorum, ne olursunuz açıklayın bana bunu, çok değişik oldum. Şimdiden teşekkürler. Yasin

Rüyada düğün görmek yorumu

Rüyada düğün görmek güçlü sevgi bağları, inanç, korku, evlilik, ilişki anlamlarını simgeler.

Rüyada kendi düğününü görmek rüya gören kişinin evli ya da bekar olmasına değişik anlam taşır.
* Halen evli olan birisi geçmişte yaşadığı düğününü görürse bu onun reel hayatında ciddi bir dönüşüm geçirdiğini, büyük bir gelişim içinde olduğunu gösterir.
* Bekar birisi rüyasında kendi düğününü görürse bu; bağlılık, uyum ya da geçiş anlamına gelir ve bu konularda düşüncelerinde olumlu yönde gelişme olduğunu simgeler.
* Damatsız veya gelinsiz düğünler, erkek için düğününde gelinin olmadığını ya da gelin için düğünde damadın olmadığını görmek gerçek yaşamda sadakat, uyum sağlama ya da pozitif düşüme konularında bir eksiklik veya bir sorun olduğunu ancak yinede yola devam ettiğinizi gösterir.

Düğünün yarım kalması veya düğünün bozulması rüyadaki eşinin öldürüldüğünü görmen, hayatındaki olumlu değişimin bir nedenle duraklamaya uğradığını göstermektedir. Rüyadaki diğer konular içine girmiş olduğun umutsuz ruh halinden bir an önce çıkman gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyada düğüne gittiğini görmek analizi

Rüyada düğüne gitmek hayatınızın değişmek üzere olduğunu işaret eder, düğüne gittiğini görmek, yaşamınızın bir yönün bittiğini, ancak başka bir bölümünün başlamak üzere olduğunu ifade eder.

Rüyada düğünde olduğunu görmek aynı zamanda üzüntülü kimi duyguları, bağlılık ile ilgili korku belirtisini işaret eder.

Düğünde evleneceğin kişiyi, müstakbel eşini görmek sizin güçlü inanç duygularınızın simgesidir.

Rüyada düğün planlamak, düğün hazırlığı görmek üzerinde uğraştığınız konuda veya İlişkide Uyum ve Dengeyi bulmak gerektiği anlamını ifade eder.

Rüyada kır düğünü görmek ya da kır düğününe katılmak güzel bir rüyadır ve  hoşunuza gidecek bir alacağınıza yada beklemediğiniz bir eğlence ve ziyafete katılacağınıza işaret eder.

“Rüyada Düğün Görmek” için 6 yanıt

Rüyamda sokakta düğün oluyor ama zenginler, böyle 2 tane gelin çıkıyor ,onlara göre düğünde aşık olurmuşsun mor elbiseli bir kaç kız aşık olduklarını söylüyorlar, sonra benim hemen yanımda uzun boylu açık kumral bir cocuk var o da beni göstererek “evet” diyor bende bunu duyunca garip hissediyorum kucagımda cocuk var onu bırakıyorum gidiyorum bir yere oturuyorum ve cocuk yanıma geliyor “istemiyor musun” diyor ben uyanıyorum, bu ne demek

Zeynep

Kusura bakmayın ama rüyanızı okurken anlamakta zorlandım ve anlayamadım.

Merhaba ben nişanlıyım rüyamda düğünüm oluyor, nişanlımın üzerinde eski bir takım vardı, sonra dışarı çıktık, benim saçım peruk saç ile yapılmış rüzgar çıkıyor benim duvağım saçım yere düşüyor ve ağlayarak düğünü terk ediyorum.

Gamze merhaba,
Çok ilginçtir nişanlı olan kişilerde düğününde bir aksilik olduğunu görmek çok yaygın bir durumdur. İşi ilginç yapan flört ya da sözlülük dönemlerinde bunlar olmuyor, genel olarak nişanlılık döneminde olmakta. Batılı uzmanlar bunu bilimsel olarak araştırmaktadır. Benim kişisel düşüncem evlilik gibi insanın yaşamının en önemli dönemi öncesinde yaşanan heyecan, stres gibi faktörler bunda rol oynamaktadır. Benim söyleyeceklerim bu kadar, dilersen sayfada anlatılan açıklamalardan da bir mesaj çıkarmayı deneyebilirsin.

Merhaba. Rüyamda sokakta bir düğün olduğunu gördüm. Yanımda eski erkek arkadaşım var. Düğün sahiplerini tanımıyoruz ancak düğünü kenardan bir yerden izlemek istiyoruz. Tam yol kenarında siyah bir jeep görüyoruz. O jeepin üzerinde bir süre oturup düğünü izliyoruz. Bir süre sonra o jeepin sahipleri (düğün davetlileriymiş çok bakımlı birkaç kadın) geliyor ve biz de kalkıyoruz. Rüyam burada bitiyor. Yorumlayabilirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir