Rüyada Düğün Görmek

Rüyada düğün görmek neye işarettir?

Ben rüyada düğün gördüm, kendi düğünümü. İyi günler kolay gelsin. Ben rüyamda kendi düğünümü görüyorum, eşimi görüyorum, oda benim sınıf arkadaşım ama aramızda duygusal bir bağ yok.

Benim sevgilim var ama onu göremiyorum. Düğün bozuluyor, bu sınıf arkadaşım eşim ölüyor, daha doğrusu öldürülüyor. Birde rüyada benim saçlarım 4 numara kesilmiş ve sakallarım hala yerinde idi. 2 günden beri üst üste aynı rüyayı görüyorum, ne olursunuz açıklayın bana bunu, çok değişik oldum. Şimdiden teşekkürler. Yasin

Rüyada düğün görmek yorumu

Rüyada düğün görmek güçlü sevgi bağları, inanç, korku, evlilik, ilişki anlamlarını simgeler.

Rüyada kendi düğününü görmek rüya gören kişinin evli ya da bekar olmasına değişik anlam taşır.
* Halen evli olan birisi geçmişte yaşadığı düğününü görürse bu onun reel hayatında ciddi bir dönüşüm geçirdiğini, büyük bir gelişim içinde olduğunu gösterir.
* Bekar birisi rüyasında kendi düğününü görürse bu; bağlılık, uyum ya da geçiş anlamına gelir ve bu konularda düşüncelerinde olumlu yönde gelişme olduğunu simgeler.
* Damatsız veya gelinsiz düğünler, erkek için düğününde gelinin olmadığını ya da gelin için düğünde damadın olmadığını görmek gerçek yaşamda sadakat, uyum sağlama ya da pozitif düşüme konularında bir eksiklik veya bir sorun olduğunu ancak yinede yola devam ettiğinizi gösterir.

Düğünün yarım kalması veya düğünün bozulması rüyadaki eşinin öldürüldüğünü görmen, hayatındaki olumlu değişimin bir nedenle duraklamaya uğradığını göstermektedir. Rüyadaki diğer konular içine girmiş olduğun umutsuz ruh halinden bir an önce çıkman gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyada düğüne gittiğini görmek analizi

Rüyada düğüne gitmek hayatınızın değişmek üzere olduğunu işaret eder, düğüne gittiğini görmek, yaşamınızın bir yönün bittiğini, ancak başka bir bölümünün başlamak üzere olduğunu ifade eder.

Rüyada düğünde olduğunu görmek aynı zamanda üzüntülü kimi duyguları, bağlılık ile ilgili korku belirtisini işaret eder.

Düğünde evleneceğin kişiyi, müstakbel eşini görmek sizin güçlü inanç duygularınızın simgesidir.

Rüyada düğün planlamak, düğün hazırlığı görmek üzerinde uğraştığınız konuda veya İlişkide Uyum ve Dengeyi bulmak gerektiği anlamını ifade eder.

Rüyada kır düğünü görmek ya da kır düğününe katılmak güzel bir rüyadır ve  hoşunuza gidecek bir alacağınıza yada beklemediğiniz bir eğlence ve ziyafete katılacağınıza işaret eder.

6 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir