Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Düğün Salonu Görmek

Rüyada düğün salonu görmek neye delalet eder?

Rüyamda erkek arkadaşımla evlendiğimizi gördüm. Düğünümüz yapılıyordu. Ancak düğün salonu içinde, düğünde herhangi bir müzik çalmıyordu. Yan tarafta başka bir düğün salonundan güzel keman sesleri geliyordu. Keşke bizim düğün de böyle olsa diye düşünerek erkek arkadaşıma baktım. Onun keyfi yerinde görünüyordu.

Kimden: ipek84
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:29
Medeni Durumunuz:bekar
Anahtar kelimeler: düğün, müzik

Rüyada düğün salonu görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada evlenmek, evlendiğini, evlilik yaptığını, evli olduğunu görmek gerçek yaşamınızda önemli bir gelişimsel aşama geçiriyor olduğunuzu simgeler. Evlilik rüyaları hemen hemen tüm bekar kızların, bayanların mutlaka gördüğü en yaygın popüler rüyalardan biridir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlilik görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada keman dinlemek, keman sesi duymak, uyanık yaşamınızda bir ihmal edildiği hissi ya da duygularınızın göz ardı edildiği düşüncesi taşıdığınızı ve bu yüzden hüzünlendiğinizi temsil eder.

Rüyada düğün salonu görmek, yaşamınızda yeni bir sayfayı işaret eder. Bu yeni bir fikir, yeni bir düşünme tarzı, yeni bir ilişki anlamını taşıyabilir. Rüyada düğüne gitmek, düğün salonunda olmak ve diğer düğün konuları için lütfen düğün rüya tabiri sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Düğün Salonu Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda bi kır düğünü mekanı gördüm gelin vardı ama o ben degildim deniz kenarı çok mutlu oldum sevgilime göstermek için onu aradım ama bulamadım

Rüyamda alt katta olan bir düğün salonuna gitmeye çalışıyorum, yanında kim olduğunu bilmediğim bir bayan var, merdivenden inerken onun ayaklarının olmadığını görüyorum, yürüyemiyor, sırtıma alıyorum birlikte iniyoruz merdivenleri, onu oturacağı sandalyeye oturtuyorum ve uyanıyorum. Bu neye işaret?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir