Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Düğünde Ağladığını Görmek

Rüyada düğünde ağladığını görmek ne demek?

22 yaşında üniversite öğrencisi, bekar bir bayanım. Rüyamda kına gecem yapılıyor ve şu anki erkek arkadaşımla evleniyorum. Yöresel bir gelinlik giymişim başımda kırmızı örtü var. Önceleri gülüp oynarken sıra kına yakmaya geldiğinde birden ağlamaya başlıyorum. O kadar ki yüzüme su serpiyorlar kayın validem sarılıp yatıştırmaya çalışıyor. Herkes şaşırıyor. Ama rüyamda istediğim kişiyle evleniyorum ve mutluyum, sadece annecim çok özleyeceğim sizleri diye ağlıyorum. Etkisinden kurtulamadım. Açıklarsanız sevinirim.

Rüya unsurları; evlenmek, erkek arkadaş, evlilik, kına gecesi, Yöresel gelinlik, başında kırmızı örtü, kına yakmak, kına yakıldığını, ağlamaya başlamak, kayın valide, anneyi özlemek.

Rüyada düğünde ağladığını görmenin açıklaması

Rüyada kına gecesi görmek iş hayatınızda önemli işler yapmak olarak yorumlanır. Rüyada ağladığını görmek genelde iyiye yorumlanır. Sevinmek, gülmek, feraha kavuşmaya işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ağlamak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Düğünde Ağladığını Görmek” için 5 yanıt

Rüyada sevgilinin ağladığını görmek
Merhaba. ben ruyamda sevgılımın agladıgını gordum, sevgılım eskı sevgılısinın elını tutuyordu gozumun onunde ve bunun uzerıne ondan ayrılıyordum ve oda aglıyordu gozyasları sel gıbı akıyordu ne anlama geldıgını bulamadım yardımcı olursanız sevınırım. saygılar

Sevgilinin fenalaştığını görmek, onun hastalık haberini almaya işaret edebilir. Rüyanın sonunda ağlaması sıkıntının sona erip, iyileşeceğini simgelemektedir.

Rüyada düğünde sevdiğinin ağladığını görmek
Rüyamda sevdiğim kişi ile düğüne gittiğimizi ve onun sessizce ağlayarak yanımdan gittiğini gördüm. Tam o giderken yanına gidip “neyin var niçin üzgünsün bu kadar söyle lütfen” dedim, bana “git yanımdan” dedi

Gördüğünüz rüya sevdiğiniz kişinin sevinmesi, gülmesi, feraha kavuşması müjdesini vermektedir

Ruyamda zorla sozleniyordum ve agliyordum evlenmek istemedigimi soyluyordum ve nisanlanacagim kisiyide goruyordum.sizce ne demek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir