Rüyada Dügünde Çatışma Görmek

Rüyada düğünde çatışma görmek neye işaret eder?

Rüyamda teyzemle bir dügüne gittik. Dügünde üç gelin üç damat vardı. Damatlardan biri çok yakışıklıydı. Bana bakmaya başladı bende ona. o kadar yakışıklıydı ki gözlerimi alamıyordum ondan. gelin bizi fark etti. bozulmaya başladı. Tam o sırada düğünde silahlı çatışma çıktı. o bana bakan damat belindeki silahı bana verdi, bana kendini koru dedi. kendi canından vazgeçmişti silahını bana teslim etmişti sanki.

Çatışma bittiğinde herkes bir yerdeydi. İlk işim o adamı kontrol etmek oldu, ölmemişti yaşıyordu, uzaktan baktım ona yanındaki geline üzüldüm yanına gidemedim ama istedim gitmeyi ona. uyandığımda etkisinde kalmıştım bu rüyanın. Lütfen bana bu rüyanın yorumunu yapın, şimdiden size teşekkürler.

Rüyada düğünde çatışma görmek neye yorulur?

Rüyanız suçluluk duygunuzu işaret etmektedir. Güven duygunuz sarsılmış olabilir veya karşılığını alamayacağınız şeylerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Rüyanız ayrıca cinsel istek yoğunluğunu gösterebilir. Evlilik tarihi yaklaşan insanlarda bu tip rüyalar sıkça görülür. Kimliğinizle ilgili değişikliklere karşı olan korkunuzu göstermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada düğün görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir