Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Dügünde Çatışma Görmek

Rüyada düğünde çatışma görmek neye işaret eder?

Rüyamda teyzemle bir dügüne gittik. Dügünde üç gelin üç damat vardı. Damatlardan biri çok yakışıklıydı. Bana bakmaya başladı bende ona. o kadar yakışıklıydı ki gözlerimi alamıyordum ondan. gelin bizi fark etti. bozulmaya başladı. Tam o sırada düğünde silahlı çatışma çıktı. o bana bakan damat belindeki silahı bana verdi, bana kendini koru dedi. kendi canından vazgeçmişti silahını bana teslim etmişti sanki.

Çatışma bittiğinde herkes bir yerdeydi. İlk işim o adamı kontrol etmek oldu, ölmemişti yaşıyordu, uzaktan baktım ona yanındaki geline üzüldüm yanına gidemedim ama istedim gitmeyi ona. uyandığımda etkisinde kalmıştım bu rüyanın. Lütfen bana bu rüyanın yorumunu yapın, şimdiden size teşekkürler.

Rüyada düğünde çatışma görmek neye yorulur?

Rüyanız suçluluk duygunuzu işaret etmektedir. Güven duygunuz sarsılmış olabilir veya karşılığını alamayacağınız şeylerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Rüyanız ayrıca cinsel istek yoğunluğunu gösterebilir. Evlilik tarihi yaklaşan insanlarda bu tip rüyalar sıkça görülür. Kimliğinizle ilgili değişikliklere karşı olan korkunuzu göstermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada düğün görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Dügünde Çatışma Görmek” için 3 yanıt

Rüyada düğünde ilginç şeyler görmek
Rüyam da 2 çift vardı. Ben düğünde idim ve damatlar sürekli bana mesaj atıyorlardı. Düğün bitti 2 damat da gelinin yanına gitmedi. Kızlardan biri çok ağlıyordu, götürmek için kanatları almaya gittim ve otobüs bir geminin içinde denizin ortasındaydı öyle uyandım.

rüyamda bir düğündeydim birkaç akrabam vardı kuzenim filan sonra teröristler düğünü bastılar terörisler silah attılar bişey olmadı bana korundum son ra damat kıcağında bi çocık la kaçoyodu yaralıydı çocuk bi teröriste onlarla gidiyodu bende onlardanmışım gibi kağıdaki terötisti attlatıp kaçtım kendimi okul gibi bi yerin bahçesinde buldum ve hızla kaçtım

Merhaba ben evliyim rüyamda başka biri ile evleniyordum evlendiğin kişi tanıdık biri idi düğün sırasında telefon geliyordu bana telefondaki kişi düğünün kana bulunacağını söylüyordu arkamı döndüğümde ise çatışma başlıyordu göz altı yaralılar filan var di kan ter içinde uyandim bunu yorumlarsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir