Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Düğünde Dans Ettiğini Görmek

Rüyada düğünde dans etmek ne demek?

Selamlar sayin site ekibi, ben rüyamda bir düğünde kavgali bana kotulukleri olsan eski dostlarimi gördüm ve uzaktan uzaktan birbirimize gulumsuyorduk, benim yanımda başka biri varmis dans edip eglendigimi gördüm. Kavgali insanlarla nasıl olduysa yan yana geldik, gulumsedikten sonra sanirim hepsiyle tek tek sohbet ettim. Gercek hayatta beni en çok uzmus olan kızla dugunden ayrilip, bir bavulla beraber uzak yola otobus yolculuğuna çıkımşız ( ki eskiden de biz onla seyahat ederdik), hiç hesapta yokken Diyarbakır‘a gitmisiz, hava karanlikti, indigimizde bizi kimi insanlar karsiladi ve ben kendimi o kızla rahat hissetmedim ama gelen insanlar bana sanki yardım etmek istediler, çay bahçesi gibi bir yerde oturduk, cay ictik, taksi gördüm sari.

Kafami kaldirdigimda kocaman bir yapı gördüm, artık Diyarbakirin kalesi mi tarihi binasi mi bilemiyorum, onu gördüm kocaman ve isikliydi, ayasofya gibiydi, distan bayragini da gormus olabilirim, sanki Türk bayrağıi da vardi. Ruyanin sonunda ben yine tek basimaydim, karanlık yoktu, başka güzel temiz rüyalar da gördüm ama hatirlayamiyorum, mutlu hissediyordum kalktigimda.

Ben bu aralar egitim uzerine değişiklik, farkli bir okul istiyorum acaba ruyam onla bağlantili olabilir mi? Gunlerdir çok mutsuzdum. Ruyayi görme zamanim ogleden sonra. 12-4 arası. Uyelik: Angelacustoda.

Rüyada düğünde dans ettiğini görmek yorumu

Değerli üyemiz, rüyanız üzerine çok şeyler yazılabilir, pek çok unsur var. Ancak detaylar kesinlikle anlamsız ve gereksiz. Siz de konunun farkındasınız ve rüyanız yaşamınızdaki değişim ihtiyacını net bir şekilde anlatmakta ve bunu başaracağınızı simgelemektedir.  Lütfen ileride gelişmeleri yazar mısınız?

Rüyanın unsurlar: dans, sohbet, bavulla, otobus yolculuğu, Diyarbakır, çay bahçesi, taksi, ayasofya.

“Rüyada Düğünde Dans Ettiğini Görmek” için bir yanıt

degisim ihtiyaci duyuyorum akabinde gordugum ruyalar ve gelismelerle ilgili yazacagim
bu size ikinci yazisim tam isabet Her seferinde
Tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir