Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Düğünde Deprem Görmek

Rüyada düğünde deprem görmek neye işarettir?

Ben 23 yaşında, bekar bayanım, evlenirken deprem oluyordu. Rüyamda birlikte olduğum kişi ile evimin kapısının önünde düğünümüz olduğunu gördüm, düğün esnasında deprem olmaya başlıyor ve yukarıdan geçen helikopter yanımızdaki havuz gibi bir suyun içine düşüyor. Herkes panik içinde kaçışıyor. Her şey bir anda mahvoldu kimseye bir şey olmadı rüyamda bir çok şey mavi ve lacivertti. Bu rüya bende sıkıntı yarattı, yorumlayabilir misiniz?

Rüya temaları: düğünü olduğunu görmek, deprem, havuz, kaçışmak, mavi ve lacivert.

Rüyada düğünde deprem görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız pek hayırlı mesajlar vermemektedir. umarım böyle olmaz. Kendi düğününüzü görmek bir yakınınızın hasta olacağına işarettir. Rüyada deprem görmek iş yaşamınızda bir takım sorunlar veya dünyada savaş olacağına işaret eder. Rüyada deprem görmek büyük hayal kırıklıkları ve acılara işaret eder. Rüyada deprem, her şeyin aniden değişeceğini haber verir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deprem görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Düğünde Deprem Görmek” için 4 yanıt

Rüyada deprem görmek nasıl tabir edilir
28 yaşındayım, kamu görevlisiyim, bu aralar çok bunalımdayım hem evde hem işte. Rüyamda apartmanımız yıkılıyor biz normalde 4.kattayız ama rüyamda 1.katta oturuyormuşuz ve ilk iki kat yerle bir oluyor, diğer katlar öyle duruyor. Ailem uzakta ama rüyamda onlarda aynı mahallede oturuyormuş. Tüm eşyalar gitti diye yakınıyorum. Sizce bu rüya ne anlama geliyor.

Depremde binaların yıkıldığını ancak kendine bir şey olmadığını görmek istikrar ve birikimlerinde bazı kayıplar yaşanacağını temsil eder.

Rüyada alışveriş merkezinde deprem görmek
Selamlar, Rüyamda eşim ve çocuklarımla büyük alışveriş merkezine gitmişiz, gezer iken deprem oluyor, binanın duvarları çökmeye başlıyor, insanlar panik halinde kaçışmaya başlıyor.
O arada çocuklarımı ve eşimi kaybediyorum, kendimi binanın dışına atıyorum. Kalabalığın içinde eşimi ve çocuklarımı arıyorum, Eşimi ve kızımı buluyorum, oğlumu bulamıyorum, panikle sağa sola koşuşturup oğlumu ağlayarak arar iken uyanıyorum.
Uyandığımda sabah ezanı okunuyor. Lütfen yorumlar mısınız.

Rüyanızın ana teması deprem olduğunu görmek, depremi yaşamaktır ve Rüyada deprem görmek deprem olduğunu görmek Gerçek yaşamınızda bazı şeylerin aniden değişeceğini haber verir. Yer sarsıntısı, zelzele iş yaşamınızda bir takım sorunlar veya çevrenizde tartışmalar, çatışmaları gösterir, büyük hayal kırıklıkları ve acılara işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir