Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Düğünde Halay Çekenleri Görmek

Rüyada düğünde halay çekenleri görmek ne demek?

Rüyamda düğüne gitmişim. Düğün fazla kalabalık degil ama halay cekiyorlar. Sonra halayda ilkokuldan kız arkadasimi gordum. Dugun evine yakin bir durak var oraya beraber gittik. Duraga gittigimizde baska bir kiz arkadasimi daha gördük. Beraber oturuyoruz. Sonra ben arkadaslarima dedim ki ‘evli olan arkadaslarimizi cagiralim. Bizim evde bulusalim, gun gibi bir sey yapalim. Oturup konusuruz” dedim. Ama arkadasimdan birisi “yok bosver yapmayalim” dedi. Acaba bu ruya ne anlama geliyor. 20, Kadın, Evli, Ev hanımı

Rüyada düğünde halay çekenleri görmek yorumu

Rüyada düğün görmek rüyayı gören için güçlü sevgi bağlarını, güçlü inanç, bazı korkular, evlilik isteği, ilişki anlamlarını simgeler. Rüyada düğüne gitmek hayatınızın değişmek üzere olduğunu işaret eder, düğüne gittiğini görmek, yaşamınızın bir yönün bittiğini, ancak başka bir bölümünün başlamak üzere olduğunu ifade eder. Rüyada halay çekenleri görmek, çevrenizde sizi aralarında görmek isteyen birileri olduğunu işaret eder.

Rüyada ilkokul arkadaşı görmek rüya sahibinin yaşadığı bazı duygulardan kurtulma isteğini veya değişim ihtiyacını simgeler. Hayata yeni bir pencereden bakma isteğini yansıtır. Siz değişmek için uğraşırken kimi faktörlerin size geçmişi hatırlatmaya devam ettikleri anlatır. Rüyada durak görmek gerçek yaşamınızda, geleceğinizle ilgi bir karar konusunda için bir düşünme, karar verme zamanı geçirmekte olduğunuzu ve bu kararınızı daha fazla gecikmeden vermeniz gerektiğini temsil eder. Rüyada taksi durağı, minibüs durağı, otobüs durağı görülmesi aynı zamanda rüyayı görenin iyi düşünüp, doğru karar vermesi durumunda ortaya çıkacak bir faaliyet sayesinde epey büyük bir kazanç ve zenginlik sahibi olacağına, bunun sayesinde borçlarını kısa zamanda ödeneceğine, elde edeceği kazancın bir kısmını Allah yolunda, ihtiyacı olana kişilere yardım için kullanılacağına ve tüm işlerinde başarılı olacağına, hayatta hep işlerini rast gideceğine yorulur.

“Rüyada Düğünde Halay Çekenleri Görmek” için bir yanıt

Merhabalar. Ben rüyamda, 2 yıldır hiç gormedigim karşılıksız sevdiğim kişiyi ve ailesini gördüm. Dediğim gibi iki yıldır görmüyorum ve aniden ruyama girmesi beni çok şaşırttı. Ruyamda ise cok güzel bir hava da annesi ve küçük erkek kardeşiyle – ki gerçek hayatta küçük Erkek Kardeşi var mi bilmiyorum- beni bekliyorlardi beni kolumdan tutup annesiyle tanıştırdı. Daha önce neden tanımamışım gibi sözler söyledi hoslandigim kişi. Çevremiz kalabalikti hatta kocaman halka şeklinde halay oynuyorlardi. Ve beni düşündüren en büyük kısımsa ilk defa muska taktığım gece rüyayi gördüm. Eğer yanitlarsaniz cok mutlu olurum şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir