Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Düğüne Gitmek

Rüyada düğüne gitmek neye işaret eder?

Ailemle tatildeydim, orada sevdiğim kişinin yeğeninin düğünü vardı. Sevdiğim kişi bana çok ters davranıyordu ve başka bir kadınla el eleydi. Kadın mavi gözlüydü ve fena fena bana bakıyordu.
Ben oradan hemen ayrıldım bir bakkala gittim oradan sigara aldım bakkal güler yüzlü yaşlı bir adamdı. ve bana üzülme her şey yoluna girecek diyordu.

Aniden gece oldu ve deniz kenarına gittim. Deniz biraz dalgalıydı, kumun üzerinde binlerce küçük küçük delik vardı. ve bir sürü büyük kaya vardı. orada yürüyordum ve sevdiğim kişiyi düşünüp üzülüyordum. Biri bana seslendi “artık yanımıza gel, seni bir şey sokacak” kumdaki deliklere baktım ama hiç korkmuyordum ve uyandım. yorum getirirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler. Deren.

Rüyada düğüne gitmek neye yorulur?

Deren merhaba. Rüyanız yaşamınızdaki bir konu hakkında uyarıcı mesajlar vermektedir, daha dikkatli olmanız, olayları her yönüyle anlayıp ona göre hareket etmeniz gerektiğini işaret etmektedir.

Gördüğünüz rüya aynı zamanda özellikle kalabalık, dedikodulu ortamlardan uzak durmanız gerektiğini işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada düğün görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Düğüne Gitmek” için 2 yanıt

Rüyada ev adresi vermek ne anlama gelir
Bugün rüyamda bir düğüne gidiyordum ve bu düğünde sevdiğim kişide vardı. Düğünden çıkıyorduk ve eve gitmeye hazırlanıyorduk.
Sevdiğim adamla konuştum bana ” Yarım saat sonra sizde buluşalım ama adresi bilmiyorum ” diyordu. Ona bir kağıtta ev adresini veriyordum. Yarım saat bekliyordum fakat gelmiyordu annem evde çantamı karıştırıyordu belki not bırakmıştır diyordu sonra “Seni seviyorum fakat biz hiç beraber olamayacağız ” diye bir not çıkıyordu. anlamı nedir ?
Anahtar kelimeler: düğüne gitmek, sevdiğini görmek

Semahat merhaba,
Düğüne gitmek, Hayatınızın değişmek üzere olduğunu işaret eder. Yaşamınızın bir yönün bittiğini, Ancak başka bir bölümünün başlamak üzere olduğunu ifade eder. Rüyada düğünde olduğunu görmek aynı zamanda, Üzüntülü bazı duyguları, Bağlılık ile ilgili korku belirtisini işaret eder.
Sevdiğiniz kişiye ev adresi vermeniz ve rüyadaki diğer olaylar zaten aranızdaki ilişkinin geçersiz bir ilişki olduğunu, devam etmeyeceğini, edemeyeceğini simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir