Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Düğünü Olduğunu Görmek

Rüyada düğünü olduğunu görmek ne demek?

Rüyamda düğünüm vardı. Gelinliğim üstümde ama kendimi çirkin buluyorum. Fakat düğün salonundayken tanıdığım bir kız arkadaşımında düğünü vardı. İçeri giriyorlar ve ben “çok güzel olmuş” diye iç geçiriyorum, biraz durduktan sonra kız arkadaşım bana düğünü olan gelinliğinin üstündeki şaldan bir parça veriyor, ama çirkin bir tarafı, ben takmıyorum.

Daha sonra düğün bitiyor, onlar gidiyor, yalnız ben annem ve evlendiğim adamın tarafı kalıyor bir kaç kişi. Daha sonra ben anneme bakıyorum ve anneme “ben sizinle kalıcam” diyorum ama bir yandan da içimden “annemlerde kalırım yarında boşanırım” diyorum. Dışarı cıkıyorum ve annemi görüyorum, ama annem zayıf, üstü eski, mazlum, fakir bir şekilde üzgün bana bakıyor, iki tanede erkek çocuk uzakta oturuyor, onlarda kardeşlerim güya. Ben evlendiğime iyice pişmanlık duyuyorum ve ağlıyorum bu kadar.

Yorumunuzu bekliyorum. Tesekkurler.Esmaa’nın rüyası. Rüyanın ana unsurları: düğün, üstünde gelinlik, gelik giymek, düğün salonu, arkadaşının düğününü, anneyi üzgün, anneyi zayıf, anneyi fakir. 07 Eylül Ağustos 2012, 11:56

Rüyada düğünü olduğunu görmek yorumu

Esma selam, Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda bir gelişimsel aşama geçirmekte olduğunuzu simgelerken, bu değişimini sizde önemli kaygılar yarattığını, kafanızın karışık olduğunu işaret etmektedir. Rüyanız aynı zamanda bu değişim döneminde büyük kararsızlık duyguları da taşımakta olduğunuzu göstermektedir.

“Rüyada Düğünü Olduğunu Görmek” için bir yanıt

Rüyamda düğünüm olacakmış, düğün günü ben gelinlik bakıyorum ama bir türlü bulamıyorum, bana hep saçma gelinlikler gösteriyorlar, kırmızı mavi gibi, sonra ben bir arkadaştan istiyorum oda vermiyor kimse yardım etmiyor bana.
Nişanlıyım şuan o da yardım etmiyor ve yatıyor sürekli, “çok uykum var” diyor. Davul zurnayla beni almaya geliyorlar ama ben halen pijamalıyım, onları geri çeviriyorum, sonunda gelinlik buluyorum, onu giyiyorum saçım için kuaföre gidiyorum. Yaptırıyorum ama düğünümü göremedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir