Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Dükkan Görmek

Rüyada dükkan görmek neye işaret eder?

Ben birini çok seviyorum hemde çok aşırı ama ona açılmadım onu sevdiğimi de biliyor, neyse rüyada bir dükkan gördüm, sevdiğimle beraberiz ve dükkanda birisi ona “hayırlı olsun evlenmişsin” diyor, bende duyunca kahroluyorum, anlamı nedir çok takıldım bu rüyaya yaş 21 bekar kız.

Rüyada dükkan görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada dükkan görmek görülen dükkanla alakalı karşılanmamış bir ihtiyaç olduğuna işaret ederken genel anlamda bol kazanç veya ticaret hayatında başarılı olmaya yorumlanır. Rüyada bir dükkana girmek ya da dükkanda olduğunu görmek, uyanık hayatında karşılanmamış ihtiyaçları olduğuna işaret eder. Bu fiziksel bir gereksinim olduğu gibi sevmek, sevilmek, ilgi ya da şefkat görmek gibi duygusal bir ihtiyaçta olabilir.

Rüyada dükkan almak ya da bir dükkan satın aldığını görmek rüyayı gören kişinin yaşamının kalan kısmında kendini ve yaşamını kontrol altına almanın eşiğinde olduğunu gösterir, bundan sonra kendi kararlarını kendisinin vereceğini gösterir. Dükkan kiralamak rüya sahibinin hayatında bir geçiş evresi içinde olduğunu gösterir ve bu dönemden sonra her şeyin iyiye gitmeye başlayacağını belirtir. Dükkan açmak, dükkan yapmak ticaret hayatına atılmaya yorumlanır.

Harap dükkan görülmesi işlerde durgunluk ve zarara işarettir. Dükkanda oturmak, dükkan içinde oturmak ticarette kar etmeye yorumlanır. Dükkan süpürmek yer değiştirmeye yorumlanır. Kapalı dükkan işlerde durgunluğa işarettir. Yıkılmış dükkan darlık ve sıkıntılara işarettir. Eski dükkanı yıkmak bir iyilik görmeye işarettir. Yeni dükkanın yıkılması zorlu ve sıkıntılı günlere işarettir.

“Rüyada Dükkan Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda arkadaşlarımla yürürken bir dükkana giriyoruz bir şeylere bakıyoruz, sonra çıkacakken dükkandaki adamlar bizi bırakmıyor, ben bir boşluk bulup kaçıyorum, hemen peşimden birini yolluyorlar, beni kovalıyor, ben koşarak kaçıyorum ondan ve izimi kaybettirerek polise gidiyorum.
20, Erkek, Bekar, Öğrenci, mutlu.

Orhan selam,
Rüyada bir dükkana girdiğini görmek, uyanık hayatında karşılanmamış ihtiyaçların olduğuna işaret eder. Bu fiziksel bir ihtiyaç olduğu gibi sevmek, sevilmek, ilgi ya da şefkat görmek gibi duygusal bir ihtiyaçta olabilir.
Rüyanın devamında gelişen olaylar ise hayatta mutlu ve başarılı olmak, önceki paragrafta anlatılan ihtiyaçlarını karşılamak için öncelikle korkularınla yüzleşip, onları çözmek gerektiğine işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir