Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Dul Birini Görmek

Rüyada dul birini görmek neye işarettir?

İyi günler. Normal hayatta şu aralar psikolojik olarak çökmüş durumdayım. Bir ilişkim vardı yaptığım şeyler yüzünden bitti ve çok pişmanım. Neyse geleyim rüyaya.

Rüyamda yakın arkadaşımın boşandığı dul eşiyle evlendiğimi görüyorum. Rüyamda mutsuzum bir yere oturmaya gidiyorum sonra o çocukta geliyor oturuyoruz o da mutsuz konuşuyoruz sonra oradan kalkıp gidiyoruz bir anda nikah masasında görüyorum kendimizi rüyamda. Anlam veremiyorum evleniyoruz. Sonra o çocuğun ailesi bana set takmak istiyor karşımda renk renk üç tane set var ben yeşil olanını seçiyorum. Sonra kalkıyoruz eve gidiyoruz ailesinin evine. O an annemde geliyor ve ben çok pişman oluyorum evlendiğim için. Aklıma sevgilim geliyor ne yaptım ben bir sinirle diyorum ve anneme götür beni buradan diyorum. O ara korkuyla uyandım işte. Rüyada dul adamla evlendiğini görmek  sizce ne anlama geliyor?

Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:24
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: Mutsuz, pişman
Anahtar kelimeler: Dul adam, evlilik, pişmanlık.

Rüyada dul birini görmek neye yorulur?

Rüyanız, gerçek hayatta evlenme, evlilik konusunu kafanıza fazla taktığınızı simgelemekte ve yaşadığınız kimi olayların yansımasını göstermektedir. Bu konuda rüyada evlendiğini görmek sayfasında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Rüyada dul birini görmek yalnızlık, ihmal ve üzüntü anlamlarını simgeler. Yalnızlık, ihmal ya da üzüntülü olmayı temsil eder. Rüyada dul olmak, dul olduğunu, dul kaldığını görmek özgür ve bağımsız olmak için verilen mücadeleyi ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir