Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Duman Görmek

Rüyada duman çıkması neye işaret eder?

Ben rüyamda bu çarşamba günü babaannemin evindeydim. O akşam babaannemin evinden dışarı izlerken televizyonda haberler açıktı, haberlerde bas bas” 1 tane ucak her an düşebilir, dikkatli olun”. uyarıları geliyordu ve önüme döndüğümde 1 tane uçağın motoru arızalıydı, dumanlar çıkıyordu. Yanında da ona yardım etmeye çalışan 2 tane uçak vardı.

Bu uçak babaannemin oradaki bayıra yani orada bulunan caminin yanına düşüyor ve düştüğü yer bayırlık olduğu için uçak aşağıya doğru babaannemin evine doğru çok hızlı kayıyordu. Çarptığı arabaların kapıları falan her şey havada uçuşuyordu . Babaannemin bas bas “kaç” diye bağırışını duydum tam eve çarparken uyandım . Anlamı ne olabilir bu rüyanın?

Rüyada duman görmek yorumu

Lütfen öncelikle uçak rüya tabiri sayfasını okuyun.

Rüyada duman görmek, duman tütmesi, duman tüttüğünü görmek korkmaya ve sıkıntıya işarettir. Alevli duman doğa ile ilgili bir olaya yorumlanır. Alevsiz duman halkın toplanması ve kalabalık bir ortama işarettir.

Rüyada siyah duman görmek aileniz yakınlarınız yakınları üzerinde büyük bir sıkıntı olduğunu ve bunun bir süre daha devam edeceğini simgeler. Rüyada beyaz duman görmek hemen herkesin başına gelebilecek üşütme, soğuk algınlığı nezle, grip gibi genel bir sağlık sorunu yaşayacağınızı simgeler. Duman içinde kalmak hasta olmaya yorumlanır. Çok duman korku verici bir olaya şahit olabilirsiniz manası taşır. Evden duman çıkması sıkıntılardan sonra feraha çıkmaya yorumlanır. Ocakta duman nimet bolluğuna işarettir.

“Rüyada Duman Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir