Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Dünür Görmek

Rüyada Dünürü Görmek Ne Demek?

Rüyamda dünürümü gördüm,  minibüsle bize geliyordu, bende uzun bir yoldan yürüyerek eve dönüyordum, onu minibüste gördüm, o da beni görünce minibüsü durdurdu ve beraber bizim eve doğru beraber yürümeye başladık. Yolda bana “Sevim hanım, size bir müjdem var, rahmetli babamdan kalan evimiz satıldı, biraz siz koyun biraz da biz koyalım çocuklara bir ev alalım, bunların başka türlü ev alma imkanları yok” dedi. Ben zaten yolda yürümekten ve sıcaktan canım dişime takılmış halde “tamam güzel söylüyorsun ama bizim ne paramız var ne de babadan kalma evimiz. Neden siz elinizdeki harcayıp çocuklara yardımcı olmuyorsunuz da elimizde para olmadığını bile bile bunu bize teklif ediyorsunuz” dedim. (gerçekten de babalarından kalma evi satıp, çocuklara ev alacaklarına söz verdiler.

Böyle bir rüya görmek canımı sıktı. Acaba gerçekten bizden de para çıkarmamızı bekliyor olabilirler mi. Emeğiniz için teşekkür ederim. 56 yaşında, emekli öğretmen bayanım.

Rüyada Dünürünü Görmek Nasıl Yorumlanır?

Sevim hocam merhaba, rüyada dünür görmek reel yaşamda sıcak aile, akraba ilişkileri içinde olmaya, sevgi ve dayanışmanın enerjisini doya doya yaşamaya delalet ederken rüyada dünürü görmek bazen de kıskançlığa delalet eder. Çok ilginç bir şekilde rüyanız bu tanıma tıpa tıp uymakta; çocuklarınıza ev almak için aileler arası güç birliği isteğini gösterirken öte yandan da gizli bir kıskançlığı ifade etmektedir.

Rüyada eski dünürü görmek bir dönüşüm veya değişimi temsil eder; sizin veya çocuğunuzun yaşamında yeni bir şey ya da yaşam değişimi gerçekleşmek üzere olduğunu gösterir. Bu rüya bazı durumlarda planlarınızı durdurmanın zamanı geldi, kısa bir süre bekleyin, bazı şeyleri gözden geçirin, ondan sonra kararınızı verin anlamı da taşıyabilir.

“Rüyada Dünür Görmek” için 2 yanıt

Rüyada akrabalarını görmek ne demek?
Merhabalar. Rüyamda, gerçek hayatta yapım aşamasında olan evimizi bitmiş olarak gördüm. Akrabalarım bize ev görmesine gelmiş. Normal hayatta pek görüşmediğimiz akrabalarımız bunlar. Ancak ben çok seviniyorum akrabalık haklarını gözetiyorum diye mutlu oluyorum içimden dualarım kabul oldu şükürler olsun ALLAHım diyorum . Kuzenim çok üzgün ve kıskanç bi halde istemeyerek bana hediye getirmiş. Hediyede mandaldi. Sonra yengem düğün davetiyesi uzattı gerçek hayatta evli olan oğlununmuş bu davetiye .Davetiye ise çok güzel gül resimleriyle bezenmiş. Arkasına da yemek fiyatı yazıyordu 15 dolar diye .Yorumlarsanız sevinirim. Bayan,28,Bekar,Editör.

Güney merhaba.
Halen yapılmakta olan evinin bitmiş olduğunu görmen senin gerçek hayatta yakın zamanda bazı gelişmeler sonunda kendini daha emniyette, daha huzurlu hissedeceğini ifade etmektedir. Ev görmeye gelen yakınlar hakkında açıklamayı rüyada akrabalarını görmek sayfasında bulabilirsin. Kuzeninin rüyanda sana mandal getirmesi onun gerçek hayatta da seni kıskandığını ya da aranızda bir ihtilaf olduğunu ifade etmektedir, lütfen mandal görmek sayfasını incele.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir