Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Dünya Evine Girmek

Rüyada dünya evine girmek neye delalet eder?

Merhaba ben bir ayı geçkin zaman önce sevgilimden ayrıldım, onu deli gibi çok sevmiyordum, ayrıldığımıza üzülmedim, şimdilerde ise gösterdiği hareketleri, konuşmalarıyla iyice soğudum ondan ama dün gece rüyamda onunla dünya evine girdik. Önce düğün üstümde gelinliğim onda damatlık vardı ama ben mutlu değildim, o kadar “dur dur” sonra “git bununla evlen” diyorum ona, o da halinden mutluydu.

Her boş fırsatta odamıza geçip sarılıyorduk, sonra o an hissettiklerim ben onu en çok sarılmasını sevmişim, benden daha iyiydi bu konuda ama hoşuma gidiyordu beni öpmesi, o gece evlilik gecesiydi, bizi sadece sarılırken gördüm ama birlikte olmadık, bu neye yorumlanır ? 19, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada dünya evine girmek yorumu

Değerli okurum, görmüş olduğun rüya tipik bir eski sevgili ile evlendiğini görmek rüyasıdır. Rüyada eski sevgili ile evlenmek gören kişinin şu anki durumu ve içinde olduğu ruh hali ile birlikte açıklanır. Bekar bir insanın rüyasında eski sevgilisiyle evlenmekte olduğunu görmesi kişinin büyük bir pişmanlık yaşadığını ve halen onunla ile bir araya gelme umudu taşıdığını gösterir.

Rüyada dünya evine girdiğini görmek rüya sahibinin hayatında bir gelişim içinde olduğunu ve bundan sonra uyum, sadakat, işbirliği konularında daha bilinçli olacağını, davranacağını ifade eder.

Rüyada kendi düğününü görmek ise rüyayı gören kişinin evli ya da bekar olmasına değişik anlam taşır. Bekar birisi rüyasında kendi düğününü görürse bu; bağlılık, uyum ya da geçiş anlamına gelir ve bu konularda düşüncelerinde olumlu yönde gelişme olduğunu simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir