Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Dünyanın Sonunu Görmek

Rüyada dünyanın sonunu görmek neye delalet eder?

Iyi Gunler. Ben rüyamı size anlatmak istiyorum, bana bir yorum yaparsaniz çok sevinirim, Rüyamda dünyanın sonunun geldigini gordum, etrafimda her şey yerle bir olmustu, sol tarafimda bir tornado meydana gelmis insanları oldurup evleri temelinden sokup firlatiyordu, sag tarafimda ise bir hortum önüne gelen ne varsa içine cekip goturuyordu.

On tarafimda ise apartman yuksekliginde dev dalgalar vardi. Deniz suyu kirli ve camur rengindeydi, sonra ben kaçmaya çalışıyorum ve bu anda etrafimdaki apartmanlar yikilmaya basladi ve hangi yone baksam etrafimda insan cesetleri yerleri kaplamisti. Ben oldummu yoksa yasadimmi tam hatirlamiyorum ve beynim tamamen durdu ve gokyuzunde siyah harflerle yazilmis bir 352 rakamini görmeye basladim. Bunun ne manaya geldigini bilen varmi acaba ? Sitenize basarilar dilerim. Didem, İstanbul. 15 Mayıs 2012, 12:23. İpuçları: dünyanın sonu, kıyamet, tornado, hortum, 352, dev dalgalar, kirli deniz, çamurlu deniz suyu, insan cesetleri.

Rüyada dünyanın sonunu görmek nasıl yorumlanır?

Merhaba, rüyanız çok ilgimi çekti ve internette 352 sayını inceledim. 352 Kayseri’nin telefon kod numarasıdır. 352 aynı zamanda Türkiye’nin en yüksek dağlarından Erciyes Dağını temsil edebilir. Bu dağın önceden olduğu gibi volkan patlamasına sebep olabileceği ve bunun tüm Kapadokya’nın lavlarla kaplanabileceğini gösterebilir. Elbette bu milyonda bir değil belki milyarda bir ihtimaldir.

Çok ilginç bir rüya, astrolojide 352 sayısının rakamlarının toplamı 10 ve etken rakamı 1 dir. Bu da Allah’ın tekliğini ve eşsizliği gösterir. Buradan bakılırsa rüyanız Allah’a yönelmeniz gerektiğini ifade edebilir. Kabussuz günler dilerim. Bu rüya hakkında rüyada kıyamet görmek sayfası incelemenizi tavsiye ediyorum.

“Rüyada Dünyanın Sonunu Görmek” için 6 yanıt

Merhaba, ben de rüyamda 352 sayısını gördüm ve sitenize ulaştım. Nasıl olduysa büyük bir apartmana geçirdim yanımda biri vardı. Otel gibi bir yer ama daha çok hostel gibi. Yani çok iyi bir yer değildi. Asansörle üst katlara çıktık ve 352 numaralı odayı bulmaya çalıştık. Bi ara acaba 552’miydi oda numaramız diye 552 numaralı odaya yöneldik anahtar açmadı. Sonrasında odayı bulduk ve 352 nolu odaya girdik. Biraz telaşlı gibiydik ve sanki oradan kaçmak için acele ediyorduk. Lavobaya girdiğimde çok eski tip olduğunu gördüm. Odanın yapısı çok farklıydı ve keskin hatlardan oluşuyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir