Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Dünyanın Üzerinde Oturmak

Rüyada Dünyanın üzerinde oturmak neye işarettir?

Tekrar merhaba, yaşım 29, evliyim, çalışmıyorum. Rüyamda dünya gezegeninin üzerinde bir arkadaşımla beraber oturuyorum, etrafım karanlık, hafif hareket etsem sanki uzay boşluğunda kaybolacağım, arkadaşıma “düşeceğiz buradan” diyorum ve korkuyorum. Derken sağ tarafımızda az ileride başka bir gezegenin üstünde goril şeklinde kocaman bir bulut var ve o bulut ağzından bir şeyler çıkarıyor, ışıltılı parçalar ve o parçalar benim üzerime değiyor. Değdikçe sarsılıyorum ve düşmekten korkuyorum.

Derken ileriden kocaman bir bulut geliyor, üzeri parlak ışık saçıyor ve bana derin bir ses “korkma” diyor ve elime uzunca bir sopa veriyor, ben sopayı tutunca rahatlıyorum ve o ses bana tekrar “korkma ve sadece benden iste” diyor. Orada uyandım ama çok huzurluydum ve uyandığımda sabah ezanı yeni okunmuştu, oğlum henüz 6,5 yaşında, odamızdan seccade alırken gördüm “oğlum ne yapıyorsun” dedim “sabah namazını kılıcam anne” dedi. Rüya yorumumu sabırsızlıkla bekliyorum, teşekkürler.

Rüyada Dünyanın üzerinde oturmak nasıl yorumlanır?

Rukiye selam, rüyada Dünyayı görmek sayfasında anlatıldığı gibi rüyada Dünyanın üzerine çıkmak ve oradan aşağıyı seyretmek rüyayı gören kişinin yaşamında bazı şeylere mola verip bir durum değerlendirmesi yapması gerektiğine işaret eder. Siz Dünyanın üzerine çıkmakla kalmamış, üzerine oturmuş ve diğer gezegenleri de izliyorsunuz ki bu durum sizin bu değerlendirmeye başladığınızı, hayatınızda bazı şeyleri sorguladığını ifade etmektedir. Gördüğün ve seni korkutan goril şeklindeki bulut ile parlak ışıklar saçan bulut ise yaşadığın iç hesaplaşmanın ifadesi olup; iyi ve kötü, doğru ve yanlışların temsilidir.

Size ne mutlu ki iyi ve doğrular galip gelmekte. Bu açıdan rüyanızın verdiği mesaj çok güçlü, çünkü geçen olaylar birbirini tamamlıyor, bakınız gaip rüya tabiri sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir