Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Dünyanın Yandığını Görmek

Rüyada dünyanın yandığını görmek neye işaret eder?

Eşimle alışveriş merkezinde dolaşıyoruz, arkamızdan dünyanın yandığını ve ardından her yeri suların kapladığını görüyorum, yüksek yerlere kaçıp kurtuluyoruz. Dünyayı küre şeklinde görüyorum.

Sonra bir erkek sesi yankılanıyor “Allah’in bize bir şans daha verdiğini ve hala tövbe etmeye vaktimiz olduğunu” söylüyor. Günahlarıma tövbe ediyor ve dua ediyorum. Eşim karşı odadan çıkıp bana siyah bir ceket veriyor, giyip alışverişe devam ediyoruz, dışarıda siyah bir bulut var, yağmur yağmıyor ama sonra güneş açıyor. Çok etkilendim, lütfen yorumlar mısınız.
30, Kadın, Evli, Ev hanımı, sıkıntılı

Rüyada dünyanın yandığını görmek yorumu

Görmüş olduğunuz tipik bir kıyamet rüyası olup bu tip rüyalar “senaryo çaresizlik” olarak nitelenmektedir. Kişinin gerçek hayatında bir durum ya da olay karşısında kendini çaresiz hissettiği durumları anlatır.

Rüyada alışveriş merkezini gezmek, gezdiğini görmek sosyal yönünüzü geliştirme, insanlarla daha iyi iletişim kurmanın yollarını aradığınızı işaret eder.

Rüyada dünyanın yandığını, her yeri suların bastığını görmek önemli bir rüyadır ve rüyada geçen olaylar ve bu olayların sonucuna bakarak açıklamak gerekir. Gelişen olaylar sonucu ölüm, yok oluş olup olmamasına göre anlam değişir. Sizin rüyanızda Allah’ın bir şans daha verdiği söylenmektedir ki bunun anlamı bastırılmış olumsuz duygular ve içinde bulunduğunuz negatif ruh halinden manevi yönünü zenginleştirerek çıkabileceğinizi gösterir; inanç, iman, sabır, dua ve gayret.

Rüyanın sonu ise karanlığın (sıkıntı ve üzüntülerin) bittiği, aydınlık günlerin yaklaştığını temsil etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kıyamet görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Dünyanın Yandığını Görmek” için 3 yanıt

Rüyada dünyanın karanlık olduğunu görmek
Rüyamda dünyanın durduğunu gördüm, her yer karanlıktı ve kimse bir daha aydınlanmayacağını söylüyordu , herkes oturmuş ölümü bekliyordu, gerçek gibiydi, bunun anlamı nedir Söyler misiniz lütfen?

Melek merhaba,
Gördüğünüz rüya hedeflerinize ulaşmak için mevcut pek çok engel olduğunu ve bunları birer birer aşmanız gerektiğini işaret ederken aynı zamanda yaptığınız bir işte başarısız olmak korkusu yaşamakta olduğunuzu göstermektedir.

Merhaba rüyamda sahil gibi bir yerde gunesleniyordum.uzaktan yangın gibi birşey görünüyordu. Sonra gitgide yaklasti. Herkes kaçacak yer aradı bulamadı. Yanımda bir bayan vardı. Onunla birlikte derin ve içinde su olan bir mağaraya girdik. Sonra uyandım. Ruyami yorumlar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir