Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Dünyanın Yıkılması

Rüyada dünyanın yıkılması neye delalet eder?

Bugün rüyamda oğlumla birlikte komşumuzun kapısının önündeyiz. Bahçedeki ağacın üzerinde kıvılcım gibi bir şey görüyoruz ve üzerinde yeşil sinek gibi kanatlı bir şeyler uçuşuyor. Sonra gökyüzüne bakıyorum gökyüzünde yuvarlak biçimde ışık huzmeleri var. Bu huzmeler boru gibi komşunun bahçesine düşüyor. Yer yüzü ve gökyüzü kocaman dikenli tel gibi demirlerle birbirine bağlı. Dünya yıkılıyor diye kaçmaya başlıyorum. Yanımda oğlum kolundan tutmuşum koşturuyorum.

İlerleyince deniz ortadan yarılmış. sağ tarafımda deniz ve içindekiler sanki duvar gibi görünüyor. Oğlumun kolunu bırakmıyorum hiç. Yeşilliğe doğru koşuyoruz. Gerisini hatırlamıyorum. Çok etkilendim acaba açıklaması nedir

Rüyada dünyanın yıkılması neye yorulur?

Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda sizi oldukça etkileyen kimi endişeler taşıdığınızı işaret etmektedir. Rüyanızdan bu endişelerinizin oğlunuz hakkında, onun geleceği konusunda olma olasılığı yüksek görünmektedir.

Bu konuda benzer yorumlarda bulunmuştum. Kişinin çocuğunun istikbali konusunda endişeler duyması gayet normaldir. Ancak korkmayın, endişeleriniz yersiz ve sonunda huzura kavuşacaksınız. Rüyanızdaki yeşilliğe koşmanız bunu işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kıyamet görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir