Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Dur İşareti Görmek

Rüyada dur işareti neye işarettir?

Dün rüyamda 4 senedir sevdiğim kızı bizim restoranımızda yemek yerken gördüm, nasıl oldu anlamadım ama yürüyerek bizim eve geldik, nereden geldi bilmiyorum ama bizim evin girişinde sokakta dur işareti vardı içimden “bu levhayı ne zaman koymuşlar” dedir. Annesi bizim balkonda oturuyordu, yanlarına gittim çağırdım “hoş geldiniz” dedim, hep birlikte konuşuyorduk.

Sonra annem beni çağırdı ve “aşağı yanıma gel” dedi “gittim” balkona geri geldiğimde uyandım, kız onu sevdiğimi biliyor ama hiçbir tepki vermedi faceden engellemek dışında, yaşım 18, öğrenciyim.

Rüyada bir dur işareti görmek tabiri

Değerli arkadaşım, gördüğün rüyanın ana teması sevdiğin kızı görmek olmakla birlikte, sokağınızda gördüğünüz dur işareti de önemli bir anlam taşıyor. Rüyada sevdiği kızı görmek rüya sahibinin kendisini olduğu gibi kabul ettiğini yani kendi kendiyle ile barışık olduğunu, kendisi ile küs olmadığını, sevmeyi ve sevilmeyi bildiğini belirtir.

Rüyada bir dur işareti görmek bir uyarı mesajı taşır ve kişinin daha ileri gitmeden önce ne yaptığını sorgulaması, bulunduğu durum hakkında bir kez daha düşünmesi gerektiğini işaret eder. Bu rüya alternatif olarak kişinin önünde bazı engeller ve yolda zorluklar bulunduğu anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir