Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada durmak

Rüyada durduğunu görmek neye işarettir?

Rüyamda bisiklet ile gidiyorum ve daha sonra bir kaç erkek çocuk peşimden geliyor, sonra ben bisikletle duruyorum daha sonra onlar “hadi sür, nasıl sürdüğüne bakmak için geldik” diyorlar ve daha sonra bir tanesinin kucağında gözleri kocaman yani normal göz boyutunun çok çok üstünde bir büyüklükte gözleri olan bir bebek görüyorum. Bebeğin gözleri güneşe tutunca mavi diğer zamanlarda yeşil oluyor. Daha sonra bebeği biraz seviyorum ve orda bir anda beliren muhabbet kuşumu kafesiyle alıp bisikleti sürüp gidiyorum. Bu rüyanın anlamı ne acaba?

Rüyada durmak yorumu

Büşra merhaba,

Rüyada bisiklet sürmek rüya sahibinin sorunlarının üstesinden kendi çabalarıyla geleceğini, sorunlarını kendi başına çözeceğini temsil eder.

Rüyada durduğunu görmek daha ileri gitmeden önce durum hakkında bir değerlendirme yapmak ve yeniden bir daha düşünmek gerektiğini gösterir. Rüyada yürürken, çalışırken, bisikletle giderken, arabayla giderken durmak aynı zamanda özen ve dikkatle devam etmek gerekir anlamını taşır. Bu rüya önünüzde farkında olmadığınız başka engeller ve zorluklar olduğu anlamına gelir.

Rüyada bebek sevmek rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında sevgi ihtiyacı çektiğini, sevgiye aç olduğunu, sevilmek isteyen yönünü simgeler. Bu rüya aynı zamanda gerçekleştiremediğiniz hayallerinizi ifade edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir