Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Dürüm Görmek

Rüyada dürüm görmek neye işaret eder?

Rüyamda erkek arkadaşımla beraber dürüm yemekteymişiz, ben tam ısıracak iken dürümümün içerinde karınca görüyorum, yürüyor 2 tane karınca. Hemen dürümü yapan kişiye söylüyorum, oda bana yenisini hazırlıyor, bende ona “ben tavuk istiyorum, et istemiyorum” diyorum.

Oda bana “burada tavuk yok, sadece et yapıyoruz” demiş, sonra saatin geç olduğunu fark ediyorum ve erkek arkadaşımla beraber koşa koşa eve gidiyormuşuz, oda koşarken elimi tutuyormuş.

Rüyada dürüm görmek neye yorumlanır?

Rüyada dürüm görmek
Rüyada dürüm görmek

Rüyada dürüm görmek karışıklık, belirsizlik ifade eder, rüyadaki diğer olay ve nesnelerle birlikte yorumlanır. Rüyada dürüm yemek, dürüm yediğini görmek hayatınızın maddi ve manevi tarafları arasında bir denge kurmaya çalıştığınızı temsil eder. Rüyada dürüm yiyen birini görmek rüyayı gören kişinin hayatında sorumluk almaktan hoşlanmayan biriyle bir ilişki içinde olduğunu ( iş veya gönül ilişkisi) ve ona karşı gerçek duygularını bastırmaya çalıştığını gösterir. Rüyada dürüm yapmak, dürüm hazırlamak, dürüm yaptığını, dürüm hazırladığını görmek reel hayatınızda kendinizi daha iyi ifade etmenin yollarını araştırdığınızı gösterir. Rüyada dürüm satın almak, sipariş etmek iki farklı şeyi aynı anda yapabilme yeteneğine sahip olduğunuza delalet eder. Balık, et, kebap, köfte ile yapılan dürüm ise manevi inanışların ile gerçek yaşamınızdaki yaptıklarınız arasında uyumsuzluk olduğunu işarettir.

Dürüm; dürüm ekmeği veya lavaş ekmeğinin içerisine et, balık, kebap, köfte, peynir ya da başka gıda maddeleri konularak ve genellikle de marul, turşu, domates, ketçap, mayonez ile zenginleştirilerek hazırlanan yemektir.

Dürüm teriminin rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.

“Rüyada Dürüm Görmek” için 6 yanıt

Rüyamda güya kendim yoğurduğum Çiğ köftenin yerlere sürüldüğünü ve dürüm olarak elimde gördüm. 38, Erkek, Bekar, Çalışmıyor.

Selam harputluecz,
Rüyada çiğ köfte görmek, toplantıya, bir araya gelmeye, dostlarla güzel vakit geçirmeye delalet eder. Köftenin yerlere sürülmesi ve dürüm olarak elinde olması bu bir araya toplanma için sizin bir şeyler yaptığınızı büyük ihtimalle dostlarınızı bir araya getirmeye çalıştığınızı ve büyük ihtimalle bunu başaracağınızı göstermektedir.

Sayın admin, sitenizi beğenerek takip ediyorum, bir rüya gördüm tasvirlerinizi bekliyorum. Rüyamda annem elinde yufka ekmeği dürüm yapmış yiyordu, ekmeğin içi boş değildi. Oturduğu yerde cenazelerın kaldırıldığı altında namaz kılındığı şadırvana benzer bir yerde oturuyordu. Önünde boş küçük mermerden beyaz bir masa vardı, sandalyesı ise biraz paslanmış demırden beyaz bir sandelye idi. Altında minder vardı. Masanın altında ağzı kapalı lağım kuyusuna benzer bir kuyu vardı, kuyunun ustü demir kapakla kapalıydı. Etrafı temizdi ve kapak yeniydi. Yalnız başına oturuyordu ekmeğini yiyordu. Yanına gelip “anne neden buraya oturdun” dedim. Ağzında ekmek olduğundan cevap vermedı. Baş parmağında büyük kafalı ince gövdeli uzun kuyruklu kahverengi bir yılan vardı, parmağına dişlerini geçirmişti. Anneme “elinde yılan var” dedim elini iki kere salladı yılan düşmedi. Oradan kalktık yürüdük. Güneşli cok aydınlık ve ferah açık bir yere geldik, konusuyorduk. Gaipten bir erkek sesi geldi. “Annen bu pazartesi ölecekti ama biz bunu uzattık haftaya kaldı” dedi. “Bunu da kimseye yapmayız” dedi. Rüyam burada bitti. Ama takdir edersiniz cok korktum. İnanın ağlayarak yazıyorum. Sizin tasvirinız benim için çok önemli, cevabınızı bekliyorum, saygılarımla. 42, Kadın, bekar, muhasebeci.

Gül merhaba, hemen söylemeliyim ki rüyanız anneniz hakkında kesinlikle bir ölüm haberi vermemektedir ki ölümü zaten sadece Allah bilir, bu bilgi peygamberlere dahi verilmemiştir. Dolayısıyla rüyanıza bakıp ta canınızı sıkmayın. Annenin dürüm yediğini görmeniz aslında sizin hayatınızda sorumluk almaktan hoşlanmayan biriyle bir iş veya gönül ilişkisi içinde olduğunuzu ve ona karşı gerçek duygularınızı bastırmaya çalıştığını göstermektedir, işin ilginç yanı bunu anneniz de bilmekte, sizinle benzer düşünceleri taşımaktadır. Rüyada gelişen diğer olaylar bu kişi nedeniyle zihninizin büyük zorlanma içinde olduğunu ve yardıma bulmaya çalıştığınızı, desteğe ihtiyacınız olduğunu göstermektedir. Yani bu kişi kim ise adeta hayatınızı alt üst etmiş gibi görünmekte. Ve anneniz, sizin içinde bulunduğunuz karamsar ruh halinden çıkarmak için gayret gösteriyor. Annenin parmağını ısıran yılan yine aynı şekilde sizi üzen birini temsil etmektedir. Bakınız yılan sayfası Rüyada yılan ısırması neyi işaret eder? paragrafı. Bu üç ana unsurun da aynı şeyi işaret etmesi gördüğünüz rüyanın verdiği mesajın çok güçlü olduğunu temsil etmektedir. Gaipten gelen erkek sesinin söyledikleri ise yaşamınızda şu anda karamsar duyguların, kaybetme korkusunun ağır bastığını anlatmaktadır. Bakınız gaipten ses duymak açıklaması.

Rüyada kalabalık bir yerdeyim. Aceleyle mutfağa giriyor ve kendime pide dürüm yapıp yiyorum. Dışarı çıkınca insanlara kızıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir