Rüyada Duş Görmek

Rüyada duş almak neye çıkar?

Ben 22 yaşında bekar bir kızım. Dün gece rüyamda teyzemin gelininin erkek çocuğunu gördüm. Diyordum ki ona “niye böyle sessizsin? benimle derdini paylaş”. O da dedi ki “önce Naz, şimdi de Yaren” (Yaren küçük kız kardeşi oluyor. Küçüklüğünde bir hastalık geçirdi). Bende sordum ki “ne oldu”.  Oda dedi ki “öldü”. Sonra bende dedim ki “içini bana dökebilirsin”. Oda geldi kucağıma oturdu, kafası da sırtıma doğruydu ve başladı ağlamaya.

Belirli zaman sonra fark ettim ki sırtım sırılsıklam olmuş. Çocuk sesli ağlamıyor. Arkam çok ıslanmıştı. Sonrada kalktı “ben iyiyim” dedi ve gülümsedi, hatta dişlerini bile gördüm. Sonra bende üstüm ıslandı diye duş almaya gittim, iğrendim çünkü. Sonrada uyandım. Bunun anlamı nedir. Cevabınızı bekliyorum, iyi günler.

Rüyada duş aldığını görmek yorumu

Elif selam, rüyada erkek çocuğu görmek rüyayı gören insanın gerçek yaşamında güvenebileceği dostları olduğunu gösterir, bütün davranışlarının etrafındaki herkes tarafından saygıyla karşılandığına delalet eder, bol kazançlı günleri haber verir. Rüyada bir çocuğun ağlaması çevrende derin bir üzüntü yaşayan bir çocuk olduğuna alamettir. Çevrenizi kontrol etmeli ve üzgün duygularını bastıran, açığa çıkarmayan bir çocuk varsa ona yardım elini uzatmalı, maddi manevi desteğinizi esirgemeyin anlamı taşır.

Rüyada duş görmek rüyayı gören kişinin bir yenilenmeye ihtiyaç duyduğunu ya da günlük sorunlardan kaçmak istediğini gösterir. Rüyada duş almak, duşa girmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatta çevresindeki bir düşmanı, rakibi yada yaşadığı rekabet koşullarının kişiyi büyük bir strese soktuğunu ve rüyayı gören kişinin bundan kurtulmak için güçlü bir istek duyduğunu temsil eder. Duş alan birini ya da birisinini duş aldığını görmek genel anlamda iç temizliğe, sıkıntıların biterek rahata ermeye, sağlıklı yaşamaya delalet eder.

Rüyada duşakabin görmek kişinin sahip olduğu içgüdüleri gösterir ve kişinin arınacağını, kendini yenileyeceğini simgeler. Rüyada duş teknesi veya duş haznesi görmek aynı zamanda insanın bazı yükler altında yaşadığını ve ezildiğini temsil eder. Duşakabinde yıkanmak rahatlamaya, arınmaya ve kendini yenilemeye delalet ederken öte yandan da duygusal ve psikolojik bakımdan kişinin kendini temizlemesi gerektiğine işaret eder. Rüyada duş telefonu yani duş başlığı görmek rüyayı gören kişini daha canlı, daha aktif olması gerektiğini gösterir, bunun için gereken enerjiye kişini sahip olduğunu belirtir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir