Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Duş Yapmak

Rüyada duş yaptığını görmek neye işarettir?

Öncelikle rüyam o kadar böyle her sey hizli oldu ki detayli anlatmakta zorlana bilirim az. Ben yakin kiz arkadasimdayim, birlikle oturuyoruz sonra abisi cikip geliyor ve abisinin arkadasini da görüyorum ara sira.

Neyse kiz arkadasim dusa girdi cikti, sonra abisi girdi cikti, sonra arkadasi girdi cikti, rüyada öyle bir kural vardi ki biri dusa girdimi geri kalan kisilerinde duş yapmasi gerekiyordu, sonra bende demistim dus aliyor da geldin ama kural oldugu icin bende oturdum üzerimde ki kiyafetler ile su tutuyorum hani güya dus almis gibi sonra kuzenim geldi kiziyormus gibi yapti bende dedim üzerim giyinik sonucta hani kural bunlarda mecbursun dedim az sakalastik sonra kiz arkadasimin abisinin arkadasini gördüm ciktimda dustan üst bedeni ciplakdi bana laf atiyordu bir seyler diyordu ama ben hic orali bile olmamistim . Tugce 18 Bekar Öğrenci Hem mutlu hem mutsuz

Rüyada duş yapmak tabiri

Tuğçe merhaba,

Rüyada arkadaşını görmek, uyanık hayatınızda bir liderlik rolü almak ve durumun kontrol altında olduğunu göstermek gerektiğini simgeler. Rüyada kız arkadaş, erkek arkadaş, okul arkadaşları, iş arkadaşı, mahalle arkadaşı, çocukluk arkadaşı, sokak arkadaşı, takım arkadaşları, çocukluk arkadaşı, gibi terimlerin rüya yorumları farklıdır ve ilgili rüya çözümlemesi incelenmelidir.

Rüyada duş almak, ruhsal veya fiziksel yenilenme ve mağfiret simgeler. Bu rüya hayatınızın yükünü yıkadığınızı ifade eder. Rüyada duş alan birini, başkasının duş aldığını görmek, görülen kişiyle aranızdaki bağa dikkat ederek,ilişkinizin kötülüklerden arınıp, çok daha güzel bir yönde ilerleyeceğini simgeler.

Rüyada çıplak birini görmek olup bu gerçek yaşamanızda merak ettiğiniz kimi şeyler olduğunu ve gerçeği keşfetme konusunda doğru bilgiye ulaşamama kaygısı içinde olduğunuzu temsil eder.

“Rüyada Duş Yapmak” için bir yanıt

Merhabalar, Sizi hep takip ederim, yaptıklarınızı da çok beğeniyor takdir ediyorum. Ben mümkün olduğunca kendi rüyalarımı tabir etmeye çalışıyorum. Ama bu rüyamı pek anlayamadım. Tabir ederseniz sevinirim. Ben 22 yaşında üniversite öğrencisiyim. Rüyamda köyde dedemin eski evinin banyosunda duş alırken pencereden dışarı baktığımda Kabe’ye yakın bir yer ve bir sürü ihram giymiş insanlar görüyorum. Kendi kendime “herhalde Kabe’de şu an pencereden görünmeyen evin karşı tarafındadır” diyorum. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir